Pubg 13.Sezon ne zaman bitiyor? PUBG Mobile

Pubg 13.Sezon ne zaman bitiyor? PUBG Mobile

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Karantina günlerinin vazgeçilmez eğlencelerinden olan pubg mobile, ister tek başınıza isterseniz iki kişi ya da 4 kişiye kadar arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz popüler bir Battle Royale oyunudur. 13 Mart’ta başlayan sezon 13, devam etmekte. Peki PUBG 13.sezon ne zaman bitiyor? İçerisinde yüzlerce karakter özelleştirme eşyası içeren PUBG Mobile her sezon getirdiği battle pass içerikleri ile birlikte oyunculara farklı kozmetik eşyalar sunmakta.

Battle Pass nedir?

Oyun içerisinde verilen görevleri yerine getirerek seviye atladığınız ve atladığınız seviyelere göre sizlere verilen eşya, kozmetik sistemidir. İsterseniz oyun içi belli bir ücret ödeyerek alacağınız UC para birimi ile alacağınız battle pass erişimi sayesinde daha fazla kozmetiğe ve karakter içeriğine ulaşabilirsiniz. Her hafta farklı görevlerin açılacağı ve oynanışa farklı amaçlar katan bu sistem, her sezonda milyonlarca kişi tarafından satın alınmakta, bu şekilde de tencent aylık oyun içi satışlardan düzenli bir gelir elde etmektedir.

Pubg 13.Sezon ne zaman bitiyor?

Pubg Mobile 13.Sezon ne zaman bitiyor?
Pubg Mobile 13. Sezon ne zaman bitiyor?

Geçtiğimiz Mayıs aynının 12’sinde biten 12.sezonun ardından birkaç gün sonra gelen yeni sezon ile birlikte, yaklaşık olarak 3 ay gibi bir süreçte biteceği düşünülüyor. Bir sezon yaklaşık 3 ay sürmektedir. Bunun sebebi ise, oyuncuları zaman yönünden rahatlatmaktır. Tahminlere göre pubg 13.sezon ne zaman bitiyor sorusunu cevaplayabiliriz. 10-14 Ağustos arasında 13. Sezonun sonlacak gibi duruyor.

Diğer PUBG Konularımız

Bu sezon PUBG oldukça hareketli başladı, yeni güncellemelerle birlikte yeni haritalar ve bir çok etkinlikle devam ediyor.14.sezonun yani yeni sezonun Temmuzda başlamasıyla birlikte birçok yeni etkinlik ve silah atölyesi gibi şeylerin oyuna dahil olacağını biliyoruz.Diğer PUBG konularımıza bakarak merakınızı giderebilirsiniz.

  • PUBG Yeni Harita Erangel 2.0
  • PUBG Erangel Haritası Ne Zaman Gelecek?
  • PUBG 0.19 Güncellemesi Ne zaman Gelecek?
  • PUBG Karakter Kuponu Kazanma 2020
  • PUBG Premium Sandık Nasıl Kullanılır
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz