PUBG 14.Sezon Ne Zaman Başlayacak – PUBG Mobile Yeni Sezon Çıkış Tarihi

PUBG 14.Sezon Ne Zaman Başlayacak – PUBG Mobile Yeni Sezon Çıkış Tarihi

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile Sezon 13 yayınlandı ve bir sonraki durak Sezon 14 Royale Geçidi olacak. Diğer tüm PUBG sezonlarında olduğu gibi Sezon 14, bir sonraki büyük güncellemeden sonra piyasaya sürülecekti, bu durumda PUBG 14.sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını vermek için artık hazırız.

PUBG Mobil Sezon 13, 12 Temmuz’a kadar yaklaşık iki ay sürecekti. PUBG Mobil Sezon 14 Royale Pass’ın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

PUBG Mobile Sezon 14 Yayınlanma Tarihi

PUBG 14.Sezon Ne Zaman ? Yeni Sezon Çıkış Tarihi

 PUBG Mobile Sezon 14’ün 14 Temmuz 2020’de yayınlanması bekleniyor. Ayrıca oyuncular, 13. Sezonun tamamlanmasından önce 7 Temmuzda PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinin yayınlanmasını bekleyebilirler.

Sezon 13 RP bölümü kilitlendikten sonra, Sezon 14 Royale Geçidi kullanıma sunuluncaya kadar hiç kimse giremez. PUBG Mobile’ın yükleme ekranında otomatik olarak indirilecek küçük bir oyun içi güncelleme olacaktır. RP bölümü ayrıca indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak güncellenir.

Tıpkı PUBG Mobile’ın her sezonunda olduğu gibi Sezon 14, Elite Pass’in iki versiyonunu sunacaktı. Elite Upgrade Royale Pass’ın yaklaşık 600 UC’ye mal olması ve Elite Upgrade Plus’ın 1800 UC’ye mal olması bekleniyor.

PUBG 14.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • PUBG Mobil Sezon 14‘ün 0.19.0 güncellemesinden sonra 14 Temmuz 2020’de saat 05:00’da başlayacak.
  • Sezon 13 RP bölümü kilitlendikten sonra, Sezon 14 Royale Geçidi kilidi açılana kadar hiç kimse giremez.

Diğer PUBG Konuları

Pubg tüm görevleri güncel olarak takip edilip zorlu olanlarda sizlere yardım etmeye çalışıyor olacağız.Herhangi bir soru sormak isteyen arkadaşlar yorum kısmında bunu belirtebilirler.Herkese bol şans.

  • PUBG Kabile Modu Görevleri
  • PUBG Mobile Yeni Harita Erangel 2.0
  • PUBG Otomat makinesi nerede 
  • PUBG Miramar Harabeleri Nerede
  • PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası
  • PUBG Taarruz Tüfekleri
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz