PUBG 16.Sezon Ne Zaman Bitecek?

PUBG 16.Sezon Ne Zaman Bitecek?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG 16.sezon ne zaman bitecek belli oldu. Henüz sezonun ortasındayken herkes sezon bitiş tarihini öğrenmek istiyor. Ona göre yeni sezon planları yapılıyor. Bildiğiniz üzere PUBG her sezonda yenilikler getiriyor. Bu yenilikler oyunun mobil versiyonu olan PUBG Mobile için de geçerli oluyor.

Sezonun bitmesiyle birlikte Royal Pass ilerlemeleri sıfırlanıyor. Tüm oyuncular yeni sezonda yeni bir rekabete başlıyor. Yeni skin ve modlarla oyun daha eğlenceli hale geliyor. Tüm bunlara paralel olarak rekabetin dozu da gittikçe artıyor.

PUBG 16. Sezon Bitiş Tarihi

“PUBG 16. sezon ne zaman bitecek?” sorusunun cevabı 17 Ocak 2021’dir. Sezon yeni yılın ilk ayında bitecek. Ardından ise 17. sezon gelecek. Sezonun bitmesine yaklaşık 1 ay gibi bir süre var. Bu süre Royale Pass’da ilerleme kaydetmek için oldukça yeterli bir zaman dilimidir.

Bu süre zarfında sezon görevleri olabildiğince yapılarak sezon ödüllerinin büyük çoğunluğu toplanabilir. Hatta tüm görevleri tamamlayıp ödüllerin hepsini alabilen oyuncular vardır. Biraz emek verilerek başarılabilir.

16. sezonun en dikkat çeken konsepti gece terörüdür. Birçok oyuncu gece terörü ifadesi ve gece terörü kıyafetini istiyor. Gece terörü ifadesi için 60 RP, gece terörü kıyafetin için ise 100 RP gerekir. 

Metro Royale temalı Royale Pass’ın bu sezonda gelmesi oyuncular için oyunun keyfini artıran noktalardan biridir. Çünkü Metro Royale büyük bir kitlenin beğenesini topladı. Yeni sezonda da durumun böyle olacağı tahmin ediliyor. 18 Ocak 2021 tarihinde 17. sezon başlayacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz