Pubg Arbalet Nerede Bulunur? Pubg Mobile

Pubg Arbalet Nerede Bulunur? Pubg Mobile

Jabrayilov

PlayerUnknown’s Battlegrounds, yani kısa tabiriyle ”PUBG” ülkemizde ve dünya çapında en çok oynanan oyunlar arasında ki yerini korumaya devam ediyor. Oyun içerisinde birçok farklı taktik ile eğlenceli zamanlar geçirebileceğimiz gibi, hangi silah ile nasıl bir yol çizmemizi de iyi bir şekilde bilmemiz gerekiyor. Siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Pubg arbalet nerede bulunur ve nasıl daha iyi kullanılır sorularını yanıtlamaya çalışacağız.

PUBG Arbalet Nerede Bulunur?

Pubg arbalet nerede bulunur sorusu için birçok farklı cevap bulabilmemiz mümkün. Biz bu başlığımızda PUBG’nin en çok oynanan haritalarından biri olan Sanhok’ta en çok arbalet bulabileceğimiz yerlerden bahsedeceğiz. İlk olarak Pubg arbalet nerede bulunur sorusuna Sanhok haritası üzerinde ilk cevap verebileceğimiz yer Bootcamp olacaktır. Sanhok haritasının en şiddetli çatışmalarına sahne olan Bootcamp’te her hangi bir evin üst katında rahatlıkla arbalet silahına ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Paradise Resort, Quarry ve Sahmee gibi bölgelerde de arbalet sayısı oldukça fazladır.

Arbalet Nasıl Bir Silahtır?

Pubg arbalet nerede bulunur sorusunun cevabını kısa bir şekilde açıklamaya çalıştık. Şimdi sırada ise siz değerli misafirlerimiz tarafından bizlere sıklıkla ulaşan arbalet nasıl bir silahtır sorusunu yanıtlayalım. Arbalet, yani bir diğer adıyla yaylı crossbow; oyunun en çok hasar veren silahlarından bir tanesidir. AWM’den sonra uzak mesafede en çok hasara sahip olan bu silah, 3. seviyede kaskı bulunan düşmanları bile tek vuruşta öldürebilecek bir zırh deşmeye sahiptir. Üstelik arbalet ile ateş ettiğiniz zaman düşman sizin sesinizi hiçbir şekilde duyamayacaktır. Bu sayede düşmanları rahatlıkla avlayabileceğimiz gibi, kamufle yeteneğimizi de korumuş olacağız. 

PUBG Mobile ile ilgili daha fazla içeriği sitemizde arayarak bulabilirsiniz.İyi eğlenceler

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz