PUBG As Kaç Kademe?

PUBG As Kaç Kademe?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG’de ne kadar iyi bir oyuncu olunduğu rütbelerle belirli olur. “PUBG as kaç kademe?” gibi sorular da bu yüzden merak ediliyor. Rütbeler ve kademeler PUBG’de, PUBG Mobile’de ve PUBG Lite’da aynıdır. Bu yazımızda as kaç kademe sorusunu cevaplandırıp oyuncunun uzmanlığını gösteren PUBG rütbeleri  hakkında bilgi vereceğiz.

PUBG As Kaç Kademe?

PUBG’de 8 farklı rütbe bulunuyor.  Bronz, gümüş, altın, platin, elmas, taç rütbelerde 5’er kademe bulunur. As ve fatih rütbede kademe bulunmaz. Yani PUBG as kaç kademe sorusunun cevabı, sıfırdır; bu rütbenin kademesi yoktur.

Taç rütbenin kademeleri tamamlandıktan sonra as rütbeye geçilir. Oyuncu as rütbede oynarken bulunduğu sunucu içerisinde ilk 500 arasında girerse  fatih rütbeye yükselir. Fatih son rütbedir oradan sonra yükselebilecek herhangi bir yer yoktur.

PUBG Rütbeler Kaç Kademe?

PUBG’de rütbeler bir oyuncunun ne kadar uzman olduğunu gösteren en iyi delildir. As ve fatih hariç tüm rütbeler 5 kademedir. Rütbeler arası geçişler kupa sayısına göre olur. Kupa sayısı arttıkça daha yüksek kademelere geçilir. PUBG rütbeleri ve kupa değerleri şu şekildedir:

  • Bronz: 1200-1699 
  • Gümüş: 1700-2199
  • Altın: 2200-2700 
  • Platin: 2700-3199
  • Elmas: 3200-3699 
  • Taç: 3700-4199

Bir oyuncu kupa kaybederek bulunduğu rütbedeki en düşük kademeye gerilerse kadem koruması devreye girer. Eğer kademe koruması yoksa otomatik olarak bir alt kademeye geriler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz