PUBG BalKabağı Şifresi Nedir? PUBG Mobile

PUBG BalKabağı Şifresi Nedir? PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG balkabağı şifresi, kilitli balkabağı sandıklarını açmak için kullanılır. Oyunun mobil versiyonunda bulunan bir özelliktir. Akıllı cihazlarından PUBG oynamayan kullanıcılar bu özelliği kullanamazlar.  

Cadılar Bayramı özel olarak oyuna eklenen balkabağı sandıkları, oyuna heyecan ve farklılık katmıştır. Bir nevi pazarlama stratejisi olan bu özellik sayesinde oyuna yeni kullanıcılar çekmek hedeflenmiştir.

PUBG Mobile Cadılar Bayramı Özel

Oyuna eklenen balkabağı unsurları Cadılar Bayramı özel olarak eklenmiştir. Oyundaki el bombaları -geçici olarak- balkabağı şeklini almıştır. Cadılar Bayramı dönemi el bombaları bu şekilde kalacak, ardından eski haline dönecektir.

El bombalarının yanında oyun içerisine bazı büyük balkabağı sandıkları eklenmiştir. Balkabağı sandıklarının bazıları kilitli bazıları değildir. Kilitli olmayanları oyuncu açabilir ancak kilitli olanları açması için şifre kullanması gerekir. 

PUBG Mobile balkabağı sandıkları, bazen oyun içerisinde kullanıcıya ödül vermektedir. Bu yüzden de oyuncular sandığı açmak istemektedirler.  

PUBG BalKabağı Şifresi

PUBG balkabağı sandıkları içerisinden çıkan ödüllere erişmek için şifre şarttır. Bu şifre tüm oyuncular için aynıdır. Geçici bir süre oyunda olacak objeler için karmaşık bir şifre kullanılmamıştır. PUBG balkabağı şifresi için oyuncunun yapması gerekenler:

  • Balkabağına sahip olmak
  • Balkabağına dokunmak
  • Açılan ekrana PUBGMOBILE yazmak

bu adımlardan sonra kilitli balkabağı sandığı açılacaktır. Şifrenin büyük ya da küçük harfle yazılması önemli değildir. Ancak Türkçe karakter kullanılmaması gerekir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz