PUBG Bedava Oldu ! Bu Hafta Steam’de Ücretsiz Oyna

PUBG Bedava Oldu ! Bu Hafta Steam’de Ücretsiz Oyna

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Battle royale çılgınlığını hızlandıran oyunu denemek istediyseniz, şimdi şansınız var. Playerunknown’s Battlegrounds , 8 Haziran Pazar gününe kadar Steam’de oynamak için ücretsizdir.PUBG bedava oldu!

PUBG, 30 $ ‘dan 8 Haziran’a kadar 15 $’ dır . Ne ​​yazık ki, anlaşmanın o gün ne zaman sona ereceği belirsizdir, bu yüzden oynamaya devam etmek istediğinizi bildiğiniz anda almalısınız.

PUBG Bedava Oldu ! Bu Hafta Steam’de Ücretsiz

PUBG Bedava Oldu ! Bu Hafta Steam'de Ücretsiz

Bu hafta sonu ücretsiz olarak PUBG oynamak için yapmanız gereken tek şey Steam sayfasına gidip “OYNA” düğmesine tıklamak. PC’nize yüklemeyi bitirdiğinizde, başlayabilirsiniz. 

PUBG’nin sunduğu her şeye, oyunda akıllıca erişebileceksiniz. PUBG, PS4 ve Xbox One’da da mevcuttur, ancak her iki platform da ücretsiz değildir.

Oyuncuların test edebileceği modlardan biri yeni eklenen Sıralamalı Mod. Geliştirici PUBG Corp, bu modun “tecrübeli oyuncular için ek bir meydan okuma sağlayarak, rütbelere tırmanmalarını ve diğer oyuncular arasında nerede durduklarını görmelerini sağlıyor.” Mod, oyuncuların beceri seviyelerini ölçmenin yanı sıra oyunu daha ciddiye almak isteyen oyuncular için uygun bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Diğer PUBG Konuları

Pubg tüm görevleri güncel olarak takip edilip zorlu olanlarda sizlere yardım etmeye çalışıyor olacağız.Herhangi bir soru sormak isteyen arkadaşlar yorum kısmında bunu belirtebilirler.Herkese bol şans.

  • PUBG Kabile Modu Görevleri
  • PUBG Otomat makinesi nerede 
  • PUBG Miramar Harabeleri Nerede
  • PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası
  • PUBG Taarruz Tüfekleri
  • PUBG 14.Sezon Ne Zaman
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz