PUBG Çin Sürümü Nasıl indirilir?

PUBG Çin Sürümü Nasıl indirilir?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Çin sürümü nasıl yüklenilir? APK oyun yüklemenin ne gibi sakıncaları vardır? Telefonunuza giren zararlı yazılımlar, banka hesaplarınıza kadar ele geçirebilir mi? 

Çin menşeili TENCENT Holdings tarafından geliştirilip oyun piyasalarına sürüldükten sonra, tabiri caizse kıyamet koparan PUBG Mobile’ın kısa süre önce Çin sürümü, yani PUBG Mobile: Marching versiyonu yayınlandı.

Merakla Beklenen PUBG Çin Sürümü

PUBG Mobile: Marching’e dair yeni görüntüler paylaşıldıkça; oyun tutkunları, bu yeni versiyonu deneyimlemek için telefonlarına yüklemenin yollarını arıyorlar. 

Oyun mantığı PUBG Mobile ile aynı olmasına rağmen daha farklı silahlar ile daha farklı kostümlerin bulunması, oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Oyunun dinamik arayüze sahip olması ve eski sürüme kıyasla daha az PİNG yaşanması sebebiyle birçok oyuncu eski sürümü bırakıp PUBG Çin Sürümü’ne yöneliyor. Peki Marching versiyonu nasıl yüklenir?

PUBG Mobile: Marching Nasıl Yüklenilir? 

PUBG Mobile: Marching versiyonunu internet üzerinden APK dosyası halinde yükleyebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var;

  • Zararlı APK dosyaları kişisel bilgilerinizi ele geçirebilir.
  • Oyun oynayacağım derken banka hesaplarınızdan ve özel fotoğraflarınızdan olabilirsiniz. olabilirsiniz.
  • Bazı zararlı yazılımlar bu tip APK dosyaları eşliğinde telefonunuza girip, sistemin çökmesine neden olabilir ve hatta telefonunuzu komple bozabilir.

Bütün bu tatsızlıkları yaşamak istemiyorsanız, güvenilir internet sitelerinden APK dosyası yüklediğinize emin olun. Peki, telefonu APK dosyası yüklemeye hazır hale getirmek için ne yapmalıyız?

APK Dosyalarını Yükleyebilmek için;

Güvenilir bir internet sitesi bulduğunuza emin olduktan sonra, telefonunuza PUBG Çin sürümünün APK dosyasını yükleyebilmek için;

  • Ayarlar’a tıklayın.
  • Arama butonuna Güvenlik yazın veya manuel olarak Güvenlik sekmesini bulun.
  • Güvenlik sekmesinde Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği bulup etkinleştirin.
  • Son olarak aktif hale getirebilmek için onaylayın.

Bu adımları nizami bir şekilde uyguladıktan sonra telefonunuz APK dosyası yüklemeye hazır hale gelecektir. Ancak resmi sürümü yayınlanana kadar sabretmenizi ve hile dosyalarından olduğu gibi APK dosyalarından da uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz