PUBG DBS Silah Hangi Haritada Bulunur?

PUBG DBS Silah Hangi Haritada Bulunur?

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG DBS silah oyundaki favori pompalı tüfeklerden birisidir. Yakın mesafede öldürücü etkiye sahip olan bu silah pompalı tüfeklerin en iyisidir. Bu nedenle birçok oyuncu DBS ile oynamak ister. Oyuncuların aklını kurcalayan soru ise DBS’nin hangi haritada bulunduğudur.

DBS çift namlulu bir pompalı tüfektir. Toplamda 14 mermi kapasitesi olan silah her defasında iki mermi ateşliyor. Kısa mesafede sağladığı yüksek hasar sebebiyle tecrübeli oyuncuların sıklıkla kullandığı bir tüfektir. Bu yazımızda PUBG DBS silah hangi haritada bulunur paylaşacağız. 

PUBG DBS Silah Hangi Haritada?

PUBG DBS silah herhangi bir haritaya özel değildir. Bu silah Air Drop’a özeldir. Silah yalnızca Air Drop’tan içerisinde bulunduğundan tüm haritalarda karşınıza çıkabilir. Az bulunur bir silah olduğundan çok rağbet görür. Bu silahı elde edebilmek için sık sık Air Drop’lara göz atmanız gerekir.

PUBG DBS’ye Sanhok, Livik, Vikendi, Erangel, Miramar haritalarının hepsinde rastlayabilirsiniz. Daha önce hiç DBS kullanmamış kişiler, silahı ilk aldıklarında zorluk yaşayabilirler. Bu nedenle alırken oldukça temkinli olunmalı ve doğru anlarda kullanılmalıdır. DBS holo, lazer nişangah, 2x ve 6x ile birlikte kullanılabilir. Yakın mesafede çok etkili olduğu için 2x dürbün ile kullanılması daha kolaydır. Daha isabetli atışlar yapmaya başlar. DBS görünüm olarak da şık bir silahtır. Görünümü sayesinde rakip DBS’den korkabilir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz