PUBG Desert Eagle Nedir? Nerede Bulunur? PUBG Mobile

PUBG Desert Eagle Nedir? Nerede Bulunur? PUBG Mobile

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Desert Eagle nedir? Son zamanlarda oyuncular bu sorunun cevabını aramaya koyuldu. Desert Eagle’ın ne olduğu hala bazı PUBG Mobile oyuncuları tarafından bilinmiyor. Bu yazımızda Desert Eagle’ın ne olduğundan bahsedip soru işaretlerini ortadan kaldıracağız. 

PUBG Desert Eagle Nedir?

PUBG Desert Eagle, oyunun yeni silahlarından bir tanesidir. Etkili bir silah olduğu için oyuncular tarafından çok beğenildi ve oldukça popülerdir. Oyunda tekli tabanca kullananlar Desert Eagle’a yöneliyor. 

PUBG Mobile’de oyuncular genellikle nişancı ve otomatik tüfeklere yöneliyor. Tabancalar yedek amaçlı alınsa dahi neredeyse hiç kullanılmıyor. Desert Eagle ise bu durumu değiştirdi. Artık oyuncular maç esnasında tabanca kullanıyor. Desert Eagle yakın mesafede oldukça etkili olduğu için sıkça kullanılan tercihler arasında yer alıyor. 

Desert Eagle, düşmanı tek atışta düşürebiliyor. Düşmanın gövdesine 2 kez atış yapıldığında düşüyor, hatta ölebiliyor. Kafasına nişan alındığında ise 3. seviye kask olmadığı sürece tek atışta düşürebiliyor.

PUBG Mobile Desert Eagle Özellikleri

Desert Eagle gücünü iyi istatistik değerlerinden alıyor. PUBG Mobile Desert Eagle özellikleri şu şekildedir:

  • Ateş Hızı: 31
  • Hasar: 62
  • Menzili: 32
  • Kapasite: 7
  • Kararlılık: 42

PUBG Desert Eagle Nerede Bulunur?

Desert Eagle, PUBG haritalarında sık bulunan bir tabancadır. Genellikle yüksek katlı binalarda bolca bulunur. Tam olarak nerelerde ne kadar çıktıkları maçtan maça değişse bile evlerde daha fazla bulunurlar. Tabancayı almak istiyorsanız haritaya atladıktan sonra en yakında bulunan binalara girebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz