PUBG En iyi Hangi Telefonda Oynanır PUBG Mobile

PUBG En iyi Hangi Telefonda Oynanır PUBG Mobile

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Bluehole tarafından yayınlanan ve yüksek indirme sayısına sahip PUBG, mobil versiyonu çıktıktan sonra akıllara PUBG en iyi hangi telefonda oynanır sorusunu getirmektedir.

Özellikle gençlerin favori oyunlarından biri olan PUBG’yi, yüksek performanslı bir telefonda ya da tablette oynamak elbette ki oyuncular için önem taşımaktadır. Özellikle PUBG gibi çok oyunculu FPS oyunlarının artışı ve talep fazlalığı telefon üreten şirketleri de bu konuda harekete geçirmiştir.

PUBG En İyi Hangi Telefonda Oynanır

Son dönemlerde bu oyunların yüksek performans sağlayarak oynanabilmesi için üretilen telefonların var olduğu bilinmektedir. Yüksek talep alan oyunlardan biri olan PUBG en iyi hangi telefonda oynanır merakı neredeyse tüm oyuncular için mevcuttur.

PUBG İçin Gerekli Sistem Gereksinimi

Sadece oyunun donmaması değil aynı zamanda yüksek görüntü grafikleriyle de alınacak keyfi yukarıda tutmak isteyen oyuncular, PUBG en iyi hangi telefonda oynanır sorusunun cevabından önce PUBG’nin istediği sistem gereksinimini bilmesi gerekmektedir.

Kısaca bahsetmek gerekirse PUBG, Android sistemler için android 5.1.1 ve üzeri güncelleme, 2 gb ram ve 3 gb bellek alanına ihtiyaç duymaktadır. iOS cihazlar için ise iOS 9 ve üzeri güncelleme, iPhone 5 ve üzeri telefon modeli ve yine 3 gb bellek alanına ihtiyaç duymaktadır.

PUBG en iyi hangi telefonda oynanır sorusu ise bu bağlamda cevaplaması kısa bir takım araştırmalarla herkesin edinebileceği bir bilgi haline gelmektedir. Telefonlar için Play Store ve App Store aracılığıyla ücretsiz bir şekilde indirme gerçekleştirebilirsiniz.

Herkese hitap edebilen bir oyun: PUBG

Bilgisayar versiyonundan bir yıl sonra telefonlar için de piyasaya sürülen PUBG, bütçenize göre oynanabilirlik yelpazesi oldukça geniştir. Birçok telefona hitap etmesi dolayısıyla oyuncular tarafından tercih edilme miktarı bir hayli fazla olan PUBG en iyi hangi telefonda oynanır sorusunun cevabı, oyun için gerekli depolama alanı olan tüm cihazlarda oynanabilir şeklindedir.

Yine de yüksek performansla oynamak isteyenler için önerilebilecek telefonlar arasında şunlar yer alıyor :

  • ASUS ROG Phone
  • Xiaomi Black Shark 2
  • Razer Phone 2
  • Samsung Galacy S10 Plus
  • iPhone XS Max

gibi çeşitli telefon markalarının modellerini tercih edebilir ve PUBG’nin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz