PUBG Fatih Nasıl Olunur?

PUBG Fatih Nasıl Olunur?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG’de fatih rütbesine ulaşmak tüm oyuncuların hayalidir. PUBG fatih nasıl olunur diye düşünülüp strateji geliştirilebilir. Fatih olmak kolay değildir; sadece bulunduğu ligde ilk 500 arasında olan kişiler fatih olabilir. Fatih rütbesine sahip olan kişiler oyunu en profesyonel şekilde oynayanlardır. Bu yüzden fatih olmak için profesyonelce davranılmalıdır.

Bu yazımızda sizlere PUBG’de fatih olabilmenizi kolaylaştıracak bazı taktikler vereceğiz.

PUBG Fatih Nasıl Olunur?

Fatih rütbesine yükselmek istiyorsanız bunun için oynayış tarzınızda büyük değişikliklere gitmelisiniz. Diğer oyuncularla aranızda ciddi fark oluşmalıdır. Maç esnasında sadece öldürmeyi değil; profesyonelce öldürmeyi düşünmelisiniz.

PUBG fatih nasıl olunur diyorsanız sizin verebileceğimiz birkaç tavsiye şu şekildedir;

 

  • Sağa-sola eğilerek ateş etmek oyun içerisinde size çok büyük avantaj sağlar. Rakipleriniz sizi mermi yağmuruna tutarken siper alıp gerekli anlarda ateş edebilirsiniz.
  • Takım içi koordinasyon çok önemlidir. Sohbeti aktif bir şekilde kullanarak takımca hareket etmek daima avantaj sağlar. Ne kadar çok maç kazanırsanız o kadar çok kupa toplarsınız.
  • Loot yaptığınız ekipmanlara özen gösterin. Çantanızda sadece ihtiyacınız olan şeyler bulunsun. Bir adet ateş yeteneği yakın mesafede yüksek silah, bir adet uzak mesafeler için kullanılabilecek silah alın. gereken yerlerde bomba kullanın.
  • Dropları takip edin ve olabildiğince droparı almayı çalışın. Dropu topladıktan sonra bir bina veya kayada saklanarak sizden sonra gelenlere tuzak kurabilirsiniz.
  • Oyun alanı için kaç dakika kaldığını her zaman gözlemleyin. Süre dolmadan oyun alanı içerisinde yerinizi almaya çalışın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz