PUBG Hassasiyet Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Hassasiyet Kodu Nereye Yazılır?

admin
05-05-2021 - Oyun - PUBG

PUBG hassasiyet kodu, kameradan ateş etmeye kadar oyunda kontrolünü sağladığınız pek çok şeyi etkiler. Hassasiyetleri iyi bir şekilde ayarlayamazsanız istediğiniz gibi oyun sergileyemezsiniz. Ayarlar ne kadar size özelse kazanma oranınız o kadar artar.

Hassasiyet ayarlarınızın kaybolmaması için buluta yükleyebilirsiniz. Buluta yükledikten sonra istediğiniz an tekrar indirerek kullanabilirsiniz. Ayarları tekrar kullanmak için sil baştan tek tek uğraşmanıza gerek yoktur; PUBG hassasiyet kodu yazarak istediğiniz ayarlara ulaşabilirsiniz.

PUBG Hassasiyet Kodu Nereye Yazılır?

PUBG’deki en önemli ayarlar kontroller ve hassasiyettir. Hassasiyet ayarları kamera hassasiyeti, ateş etme animasyon hassasiyeti, jireskop hassasiyeti başlıklarına sahiptir. Her bir başlığın birçok ayar vardır. Daha rahat bir şekilde oynamak için kendinize özel ayarlar yapmış olabilirsiniz. Bu ayarları buluta yükledikten sonra hassasiyet kodu ile tekrar kullanabilirsiniz.

PUBG hassasiyet kodu “arama yönetimi” alanına yazılır. Arama yönetimini açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle oyuna girip ayarlara ilerleyin.
  • Ayarlar menüsünden ‘hassasiyet’e gelin.
  • Ekranı aşağı doğru kaydırdığınızda ‘plan yönetimi’ yazılı bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayınız.
  • Açılan küçük penceredeki ‘arama yönetimi’ yazılı butona tıklayın.
  • Hassasiyet kodunu boşluğa girerek ‘ön izleme’ butonuna tıklayın.

Hassasiyet kodu alanına illaki kendi bulut kodunuzu girmek zorunda değilsiniz. Eğer daha profesyonel oyuncuların kodlarını elde edebilirseniz, o kodları da kullanabilirsiniz. Tabi ki kullanmaya başlamadan önce antrenmanlarda ayarları demenizi tavsiye ederiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz