PUBG Havai Fişek Kodu PUBG Mobile

PUBG Havai Fişek Kodu PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG havai fişek kodu sayesinde oyun içerisinde bulunan bazı ödülleri kazanabilirsiniz. Kod karşılığında oyun size hediye olarak havai fişek hediye edecektir. 

PUBG havai fişek kodu gibi sürprizler güncel olarak her ay oyunculara sunulmaktadır. Bu sürprizleri takip ederek siz de yeni eşyalar edinebilirsiniz. 

2020 PUBG Havai Fişek Kodu Nasıl Kullanılır?

Kodları kullanabilmek için  PUBG mobil sayfasını ziyaret ederek kodu kullanmak istediğiniz hesabınızın kullanıcı ismini ve ardından size vereceğimiz kodu girerek ödülleri aktif hale getirebilirsiniz.

Kod listesi: 

  • UKUZBZGWF (Havai fişek)
  • SD14G84FCC (AKM silah görünümü)
  • TIFZBHZK4A (Efsanevi kıyafet)
  • RNUZBZ9QQ (Efsanevi araç kaplaması)
  • GPHZDBTFZ (UMP9 silah görünümü)
  • 5FG10D33 (Falcon evcil hayvanı)

Yukarıda size verdiğimiz PUBG havai fişek kodu ve diğer kodlar ile ücretsiz hediyenizi alabilirsiniz. Sınırlı bir süre boyunca devam edecek bu etkinlik süresince kodunuzu hemen kullanmanızı öneriyoruz. 

2020 PUBG Havai Fişek Kazanma

Kodlarınızı kullanırken kullanıcı isminizi ve doğrulama kodunu doğru girdiğinizden emin olun. İşlem tamamlandıktan sonra hediyeleriniz hesaplarınız içerisinde aktif hale gelecektir.

Oldukça özel olan bu hediyeler hesabınıza tanımlandıktan sonra tamamen kullanıma açık olacaktır. Herhangi bir kullanım süresi bulunmayan hediyeler sürekli olarak hesabınızda bulunacaktır. 

Vakit kaybetmeden PUBG mobil sayfasına uğrayabilir ve kodlarınızı girerek hediyelerinizi alabilirsiniz. Etkinlik süresi konusunda kesin bir bilgi bulunmadığından dolayı zaman kaybetmeden kodları kullanmanız en doğru tercih olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz