PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

admin
10-05-2021 - Oyun - PUBG

PUBG hediye kodu, bedava çeşitli ödüller kazanmanızı sağlayan kodlardır. Bu nedenle hediye kodları oyuncuların en sevdiği kod türlerindedir. Kampanya ve etkinliklerden kod elde edilebilir. Kod elde edildikten sonra kafa karıştırıcı kısım ise nereye yazılacağıdır.

Birçok oyuncu PUBG hediye kodu nereye yazılır bilmemektedir. Hal böyle olunca kod sahibi olan oyuncular kazanacakları ödülleri kaçırmaktadır. Kodlar aracılığıyla verilen hediyeler hiç fena değildir. Bu nedenle yazımızı sonuna kadar okuyarak harika ödülleri nasıl elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG hediye kodu PUBG Redemption Center sitesindeki alana yazılır. Hediye kodlarınızı kullanmak için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

  • Öncelikle PUBG’yi açıp profilinize girin. Karakter kimliğinizdeki karakter id’sini kopyalayın veya bir yere yazın.
  • Ardından buraya tıklayarak (https://www.pubgmobile.com/act/a20180515iggamepc/) PUBG Redemption Center sitesine gidin.
  • Siteye girdiğinizde 3 adet doldurulması gereken alanla karşılaşırsınız. Bunlar sırasıyla character id, redeem code, verification code’dur.
  • Character id kısmına profilinzden kopyaladığınız id’yi yazın. Reedem code kısmına ise hediye kodunu yazın.
  • Son olarak verification code kısmının yanındaki kodu yazın ve “reedem” butonuna tıklayın.

Butona tıkladıktan bir süre sonra hediyeniz hesabınıza tanımlanacaktır. Ara sıra mesajlarınızı kontrol ederek hediyenin gelip gelmediğini görebilirsiniz. Eğer birden fazla hediye kodunuz varsa hepsini birden kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Hepsini kullandığınızda daha fazla hediye sahibi olursunuz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz