PUBG Kademeler PUBG Seviyeleri Nelerdir ? PUBG Mobile Rütbeler

PUBG Kademeler PUBG Seviyeleri Nelerdir ? PUBG Mobile Rütbeler

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG seviyeleri veya diğer adıyla kademeleri oyun bitişinde kazanılan puana göre belirlenmektedir.”As” ve “Fatih” rütbeleri dışında kalan rütbeler 5 kademeden oluşmaktadır.PUBG kademeler arası puan genel olarak 100’dür.Buna göre seviyeler arasında yükselip, düşebilirsiniz.

PUBG rütbe seviyeleri sezonluk olarak sıfırlanmaktadır.Yeni sezonun ne zaman olduğunu öğrenmek isteyenler buradan ulaşabilir.

PUBG XP ve seviye

PUBG XP yalnızca birkaç yolla kazanabileceğiniz bir şeydir ve yalnızca yeni Event Pass sistemine özel olarak uygulanır.

Seviye atladığınız şey Event Pass’ın kendisidir – XP’yi kazandıkça seviyeleri geçmek için farklı ödüllerin kilidini açacaksınız. Bazıları kalıcı ve bazıları geçici. Kartı kendiniz alsanız da almasanız da XP kazanabilirsiniz, ancak premium ödüller elbette ki pass sahipleri için saklanır.

PUBG Kademeler Nelerdir?

PUBG Kademeler Nelerdir?

10 Geçici Maçtan sonra, bu PUBG seviyelerinden birine yerleştirileceksiniz. Aşağıda, oyuncular diğer rekabetçi oyuncuların bu seviye merdiveninde yukarı çıkmaya devam edebilirler.

  • Bronz: 1200-1699
  • Gümüş: 1700 – 2199
  • Altın:  2200- 2699
  • Platin: 2700-3199
  • Elmas: 3200-3699
  • Taç: 3700-4199
  • As: Sunucu sıralaması var, bundan sonra ilk 500 oyuncu Fatih rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00’da sıralama sıfırlanıyor)
  • Fatih: Sunucu sıralaması var, bundan sonra ilk 500 oyuncu Fatih rütbesine ulaşacak (Günlük 00:00’da sıralama sıfırlanıyor)

Rütbeniz arttıkça her sezonda farklı hediyeler kazanabilirsiniz.14.sezon başladığında bizi takip etmeyi unutmayın.

Diğer PUBG Konularımız

Bu sezon PUBG oldukça hareketli başladı, yeni güncellemelerle birlikte yeni haritalar ve bir çok etkinlikle devam ediyor.14.sezonun yani yeni sezonun Temmuzda başlamasıyla birlikte birçok yeni etkinlik ve silah atölyesi gibi şeylerin oyuna dahil olacağını biliyoruz.Diğer PUBG konularımıza bakarak merakınızı giderebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz