PUBG Kaldıran Tabletler PUBG Mobile

PUBG Kaldıran Tabletler PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Son zamanlarda oldukça popüler olan ve pek çok kesimin severek oynadığı PUBG, oyun severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. PUBG kaldıran tabletler  hakkında bilgi verilecek bu yazımızda da görülecektir ki özellikle PUBG Mobile sayesinde her an her yerde oyun keyfine varan kullanıcılar için oyun, daha uzun süre popülerliğini koruyacak gibi duruyor.

En az akıllı telefonlar ve bilgisayarlar kadar sık kullanılan tabletlerden de PUBG oynamak mümkün. Bu yazımızda PUBG kaldıran tabletler hakkında bilgi verip PUBG keyfini ikiye katlamanın tüyolarını paylaşacağız.

PUBG Kaldıran Tabletler Hangi Özellikleri Taşır?

Bilgisayar ve telefondan sonra tabletler için de kullanıma sunulan PUBG, pek çok insanı oyuna çekmeye devam ediyor. Özellikle akıllı telefon ekranlarından daha büyük bir ekran deneyimi sunması ile daha çok tercih edilmeye başlanan tabletler, PUBG oyununun oynanması için belli başlı özelliklere sahip olmalıdır. PUBG kaldıran tabletler olarak ele alacağımız bu tabletlerin oyunu sorunsuz bir şekilde açabilmesi için en azından 4 GB ram belleği olmalı ve bunun yanında güçlü bir işlemciye ve grafik kartına sahip olması gerekmektedir.

PUBG Kaldıran Tablet Örnekleri

Günümüzde pek çok markanın kullanıma sunduğu tabletler arasından her keseye uygun olan bir tablet modeli bulunmaktadır. Gelin bunlar nelermiş bir göz atalım:

  • Apple Ipad Pro 11″
  • Samsung Galaxy Tab S4
  • Microsoft Surface Pro 6
  • Amazon Fire HD 10
  • Huawei MediaPad M5 Pro
  • Asus ZenPad 3S 10
  • Lenovo Tab 4

Görüldüğü üzere pek çok marka ve ücret çeşitliliğine sahip tabletlerden PUBG oynamak hem daha büyük bir ekrana hem daha iyi pil ömrüne hem de telefonlardan daha güçlü donanım özelliklerine sahip olmaları sebebiyle kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz