PUBG Kariyer Sonuçları Gizleme Nasıl Yapılır?

PUBG Kariyer Sonuçları Gizleme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG kariyer sonuçları gizleme rakibin size karşı strateji oluşturmasını zorlaştırıyor. Kariyer sonuçları gizlenerek rakibin sizin hakkınızda bilgi edinmesini önleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız bu yazımızda öğreneceksiniz.

PUBG Kariyer Sonuçları Gizleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oynarken kariyer sonuçlarını görünmez hale getirebilirsiniz. PUBG kariyer sonuçları gizleme şu şekilde yapılır:

 

  • Öncelikle oyunu açın.
  • Ardından “ayarlar” bölümüne gidin.
  • Ayarlar bölümünde yer alan “genel” kısmına gidin.
  • Genel kısmında oyun hakkında birçok ayar bulunur. Bu ayarlar içerisinden “Herkesin Sonuçları Görmesine İzin Ver” seçeneğini bulun. Bu seçeneğin aynında yer alan butonu kapat pozisyonuna getirin.

Yukarıda yer alan adımları tamamladığınızda kariyerinizi başarıyla gizlemiş olacaksınız. Kariyer gizleme işlemi hem PUBG hem de PUBG Mobile’de aynı şekilde gerçekleşir.

PUBG Kariyer Sonuçları Gizleme Ne İşe Yarar?

Kariyer sonuçları sizin oyundaki performansınızı ortaya koyan sonuçlardır. Rakipleriniz ve arkadaşlarınız kariyer sonuçlarınıza bakarak başarı durumunuzu gözden geçirebilir.

Kariyer sonuçlarınıza bakan kişiler kaç leşe sahip olduğunuzu, kaç maç yaptığınızı, maçlardaki kazanma ve kaybetme durumunuzu görerek size karşı strateji geliştirebilir. Leş sayınız düşük ancak başarı oranınız yüksekse sizin bir savunma oyuncusu olduğunuzu anlayıp sizi kalabalık savaşların içerisine çekmeye çalışabilir.

Dünya çapında PUBG oynayarak adını duyurmuş oyuncular, rakiplerinin kariyer sonuçlarını inceleyerek ona göre strateji geliştiriyorlar. Rakibin güçlü ve zayıf yanlarını analiz ederek oyun içerisinde bu doğrultuda hareket ediyorlar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz