PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı Şifresi PUBG Mobile

PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı Şifresi PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı şifresi hakkında internette onlarca bilgi mevcut. Her yıl Cadılar Bayramı dolayısıyla PUBG Mobile ile ünlenmiş Balkabağı Sandıkları oyunculara sunuluyor.

Bu Balkabağı Sandığının içerisinde eşine az rastlanır itemler çıkabiliyor. Gerçek parayla 100 TL’den çok daha fazla olan itemleri, Balkabağı Sandığı sayesinde bedavaya getirebilirsiniz.

Hal böyle olunca PUBG Mobile oyuncuları hızlı hızlı Balkabağı Sandığı görevlerini hızla tamamlamaya başladı. 10 tane görevi tamamladıktan sonra PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı şifresini girerek ödüllerinize kavuşabilirsiniz.

PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı Şifresi 

PUBG Mobile’da Balkabağı Sandığını tamamlayıp birbirinden kıymetli hediyelere sahip olmak isteyen oyuncuları bir dizi görev bekliyor. 

Bundan önce Balkabağı Sandığı içerisinde yer alan görevleri tamamlayabilmek için sandığın şifresini girmeniz şart. 

  • Oyundaki Kilitli Balkabağı Sandığını açabilmek için bir şifre girmeniz gerekiyor. 
  • Sandık animasyonunu izlerken gözünüzün önünden 10, 100 veya 1000 gibi rakamlar geçebilir. Hemen, “Acaba şifre bunlardan birisi mi?” şeklinde düşünmeyin. Çoğu zaman, PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı Şifresi’nin beklediğinizden daha zor olduğunu hisseden insanlar gerçek şifreyi bulamıyor…
  • Oysa ki, şifre ekranına “PUBGMOBILE” yazmanız fazlasıyla yeterli olacaktır.
  • Şifreyi yazarken harflerin arasına boşluk koymamaya özen gösterin.
  • Mobile kısmını yazarken MOBILE olarak yazın. Yani, i harfini değil ı harfini kullanın.
  • Şifreyi yazdıktan sonra 5-10 dakika kadar bekleyebilirsiniz. Aceleyle sistemi terk etmeyin. Sizin gibi binlerce kişi aynı anda PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı şifresini sisteme girdiği için donmalar yaşanabilir. 

PUBG Kilitli Balkabağı Sandığı Ödülleri

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Cadılar Bayramı nedeniyle oyunculara hediye vermek için geleneksel Balkabağı Sandığı görevleri başladı.

Bu yıl ki ödüller arasında neler yok ki…

Türk Lirası ile yüzlerce lira karşılığında alabileceğiniz silah, kostüm ve envanteri, Balkabağı Sandığı ile kolaylıkla kazanabilirsiniz. 

Balkabağı Sandığında yer alan bütün görevleri tamamladıktan sonra kısa süreliğine kullanabilmeniz için birbirinden farklı 10 tane güzel kostüm hediye edilir.

Bu kostümleri kısa süreliğine kullanabileceğinizi asla unutmayın. Yine de bu kısa süre içerisinde birbirinden farklı ve birbirinden güzel on tane kostümü deneyip tecrübe edebilirsiniz.

Bunun dışında Balkabağı Sandığı içerisinden her şey çıkabilir. Sakın umudunuzu kaybetmeyin.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz