PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? PUBG Mobile

PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? PUBG Mobile

admin

PUBG çıkalı 5 sene geçse de, insanlar hala oynamaya devam ediyor. Genel olarak haftalık görevler doğrultusunda veya etkinlikler için PUBG kurmalı tüfekler hangileri diye aramalar yapıyoruz. Son zamanlarda en çok etkinlik olan oyunlardan biri olan PUBG de görevlerinizi yapmanızda yardımcı olmaya devam edeceğiz.

PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri? 

Gerçek hayatta ve klasik oyunlardan bildiğimiz PUBG kurmalı tüfekler aslında halk arasında keskin nişancı tüfeği olarak bilinirler.En son güncellemelerle birlikte PUBG oyununda bir çok silah bulunmaktadır, kurmalı tüfeklerin sayısı 4 olmakla birlikte bunları güçlüden zayıfa doğru şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Kr 98 (7.62 Mermi)
  • M24 (7.62 Mermi)
  • Awm (.300 Magnum Mermi)
  • Win 94 (0.45 Mermi)

Oyun içinde daha rahat bu silahları bulmanız için aşağıda resimlerini ekliyoruz.

Kr 98 (7.62)

PUBG KR 98 Kurmalı Tüfek 7.62 Mermi

PUBG KR 98 silahı mermisi 7.62 mm'dir. Oyuncular arasında çok sevilen bu silahı haritanın Okul bölgesinde bulabilirsiniz.

M24 (7.62)

PUBG M24 Kurmalı Tüfek

PUBG M24 silahı mermisi 7.62 mm'dir. Oyuncular arasında vazgeçilmez olan bu silahı haritanın Okul bölgesinde ve diğer yerlerde sıklıkla bulabilirsiniz. Eğer M24 görürseniz gözünüzü kırpmadan diğer silahınızı atabilirsiniz.

Win 94 (0.45)

PUBG Win 94 Kurmalı Tüfek

Bu tüfek silah bulamadığınız zamanlarda seçebilirsiniz, yakın çatışmalar için Win 94 oldukça iyidir. Win 94 mermisi ise 0.45mm'dir.

Awm (.300 Magnum)

PUBG AVM Kurmalı tüfek

Tüm oyunlardan bildiğimiz Awm PUBG oyununda da bulunmaktadır ve sadece hava sandıklarından çıkar.AVM PUBG en iyi silahlarındandır. Kurmalı tüfek seviyorsanız sakın kaçırmayın. AVM .300 magnum mermi kullanır.

PUBG Mobile ve PUBG'de etkinlikler ve görevler yüzünden bu silahları arayabilirsiniz, tabi ki zevkine Avm kullanmak isteyenlerinizde olabilir. Sizce en iyi kurmalı tüfek silahı hangisi? yorumlarda bize yazmayı unutmayın.. Herkese bol şans.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz