PUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

PUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG tekli oynandığı gibi ikili veya dörtlü takımlar halinde de oynanabilen bir oyundur. Takım kurmak için oyuncular arkadaş ekleyebilirler. PUBG mesaj silme  yaparak arkadaşlarla yapılan sohbet geçmişi silinmek isteniyor. Bu yazımızda PUBG oyununda mesaj silmeyi nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

PUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Çeşitli nedenlerle mesajlarının sohbette kalmasını istemeyebilir. Mesaj silme yapmak için kimileri program kullanmaya başvurmayı düşünse de buna hiç gere yoktur. PUBG’de yazılan mesajlar belirli bir süre sonra kendi kendine siliniyor. Bu süre birkaç ay gibi uzun bir süre değil yaklaşık bir gün geçtikten sonra mesajlar kendiliğinden kayboluyor.

Bazı oyuncular için mesaj silme derdini ortadan kaldırdığından faydalı görünüyor. Bazı oyuncular ise bu özelliği hiç beğenmiyor. Sohbet geçmişlerinin durmasını ve kalan yerden sohbet edebilmeyi arzu ediyor. 

PUBG Mesajların Kendi Kendine Silinmesi

PUBG mesaj silme özelliği bazıları tarafından saçma bulunuyor. PUBG’nin yetkilileri bu özelliği neden yaptıkları hakkında açıklamada bulunmamış olsalar da oyun dünyasından anlayanların bazı tahminleri bulunuyor. Kendi kendine silinebilme özelliğinin oyunla ilgili olmayan mesajlaşmaların önüne geçmek için yapıldığı tahmin ediliyor.

PUBG’de sesli sohbet de olduğu için burada tanışan kişilerin arkadaşlıklarını farklı boyutlara taşımaması isteniyor. Sadece boş zamanlarında takım arkadaşı oldukları bir ortam oluşmasından yanalar. Sohbetin de bu çerçevelerde maça girip giremeyeceğini sormak, takımda bir kişi eksikleri olduğunu söylemek gibi amaçlar için kullanılması isteniyor. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz