Pubg Metro Royale Nasıl Oynanır?

Pubg Metro Royale Nasıl Oynanır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

Son güncelleme ile PUBG’ye metro royale modu eklendi. Yeni modu keşfetmek isteyen oyuncuların akıllarına ‘PUBG metro royale nasıl oynanır?’ gibi sorular geliyor. PUBG’nin diğer modlarından epey farklı olan metro royale modu, ilk deneyimleyenler tarafından oldukça beğeniliyor. 

PUBG Metro Royale Nasıl Oynanır?

1.1 yaması ile gelen metro royale modu oldukça dikkat çekici. Dimitry Glukhovsky’nin roman serisi Metro Exodus’tan esinlenen mod, savaş sonrası harabelerin içerisinde geçiyor. 

Modun kendine özel lobisi, haritası ve ekipmanları bulunuyor. Yeniliği ve farklılığı seven PUBG oyuncuları, keşfedilmeye açık olduğu için bu modu çok beğeniyor. 

Metro Royale Modu Lobisi

PUBG Metro royale nasıl oynanır sorusunun cevabını vermeye lobiden başlayalım. Çünkü lobinin daha önce PUBG’de hiç görülmemiş özellikleri bulunuyor. Metro royale lobisinde bulunan yerler şöyledir:

  • Karaborsa: Oyuncular burada metro royaleden getirdikleri şeyleri satıyorlar veya parayla yeni ekipmanlar alıyorlar.
  • Komuta Merkezi: Burada oyuncular karakterlerin uygunluk seviyelerini kontrol edebilir, karakterlere hediye verebilir ve hikayelerini okuyabilirler.
  • Mühimmat Envanteri: Mühimmatlar belirlenerek savaşa götürülebilir veya metro royaleden getirilen eşyalar kutularda saklanabilir. 

Metro Royale Haritası

Metro royale haritası, klasik erangel haritasının değiştirilmiş versiyonudur. Bu haritada harabeler, uçurumlar, haydut kampı ve yer altına gizlenmiş bir alan dikkat çekiyor. Harita keşfedilmeye çok açıktır.

Metro Royale  Ekipmanları

Moda özel gelen yeni ekipmanlar; termal görüş, gece görüş dürbünü ve gözlükleri, silahlar için bomba eklentisi, ağır zırh ve Tihkar şeklindedir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz