PUBG MOBİLE KORE NASIL iNDİRİLİR?

PUBG MOBİLE KORE NASIL iNDİRİLİR?

Jabrayilov
19-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile KR, PUBG Corporation tarafından Kore bölgesine özel olarak geliştirilen PUBG sürümüdür. Oyunun bu sürümünü ister misafir olarak isterseniz de çeşitli hesaplardan (Facebook, Twitter veya Google) oynayabilirsiniz. Peki PUBG MOBİLE KORE’NİN içeriğinde neler var ve PUBG MOBİLE KORE nasıl indirilir?

PUBG MOBİLE KORE’NİN İÇERİĞİ

PUBG MOBİLE KORE tüm oyun severler tarafından bilgisayar sürümüne en benzeyen oyun olarak bahsediliyor. Hem oyunun grafik kalitesi hem de karakter geliştirilmelerine bakıldığında en gerçekçi PUBG oyunu olduğu söylenebilir. Oyunun içeriği ise diğer PUBG sürümleri ile aynı. Amaç 100 gerçek oyuncu arasında hayatta kalan son kişi olana kadar kapalı bir ortamda rakipleriniz ile dikkatlice çarpışmak.

PUBG MOBİLE KORE NASIL İNDİRİLİR?

Son zamanlarda gündemden düşmeyen ve yayınlandığı günden beri  en çok oynanan oyunlar listesinde ilk sıralarda olan PUBG, Kore versiyonu ile de milyonlarca oyuncuyu ekrana kilitleyecek gibi duruyor. Siz de bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. PUBG MOBİLE KORE nasıl indirilir? sorusun cevabı ise çok basit. Yapmanız gereken PUBG Mobile KR APK dosyasını indirip kurmak.

PUBG MOBİLE KORE NASIL KURULUR?

PUBG MOBİLE KORE, XAPK formatında olduğu için XAPK Installer uygulaması gerekiyor. PUBG Mobile KR APK dosyasını ve XAPK Installer dosyalarını indirdikten sonra XAPK uygulamasını çalıştırın. Uygulamanın içeriğinde indirdiğimiz PUBG Mobile KR APK dosyasının üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz