PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

alextugani

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi ne zaman gelecek sorusu güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek yenilikler bilen oyuncular tarafından çok merak ediliyor. Ön kayıt için açılan güncellemeye 150 milyonun üzerinde oyuncu ön kayıt yaptırdı ve hala da yaptırmaya devam ediyor. Yıllardır mobil oyun sektöründe yerini korumayı başaran PUBG Mobile, her yeni güncellemesiyle oyuncuları heyecanlandırmasını biliyor.

Ön kayıtta bu kadar yoğun bir ilgi yaşandığı için şu an herkes nefeslerini tutmuş 1.5 güncellemesinin gelmesini bekliyor. Güncelleme gelir gelmez pek çok kişi hemen indirip oyunu deneyimlemeye başlayacaktır. Siz de ilk deneyimleyenlerden biri olmak ve eğlenceyi kaçırmamak istiyorsanız güncelleme günü hazır bir şekilde beklemelisiniz. Bu yazımızda PUBG Mobile 1.5 güncellemesi ne zaman gelecek açıklayacağız.

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

1.5 güncellemesinin geleceği uzun süredir konuşuluyordu. Hatta bu güncellemenin diğerlerinden oldukça üstün olacağı ve oyunu bir adım ileriye taşıyacağı pek çok yerde tartışma konusu olmuştu. Oyun ekibine yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilerle de tansiyon bir hayli yükselmişti.

22 Haziran’da güncelleme için ön kayıt başlatıldı ve yoğun bir PUBG Mobile akını yaşandı. Oyuncular akın akın ön kayıt yaptırdılar. Öyle ki 2 Temmuz’da ön kayıt yaptıran kişi sayısı 150 milyonu geçti. Tüm bunlar herkesi güncellemeye karşı daha büyük bir beklentinin içerisine soktu.

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi 6 Temmuz 2021’de gelecek. Güncellemenin 6 Temmuz’da geleceği resmi olarak açıklanmadı ancak ön kayıt yaptıranlarda oluşan bir sızıntı bu tarihi ortaya çıkardı. Bu sızıntı sonucu diyebiliriz ki yeni güncelleme Ignition 6 Temmuz tarihinde piyasaya sürülmüş olacak.

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

Güncellemenin tarihinin sızdırıldığı gibi içeriğinin nasıl olacağı hakkında da bazı bilgiler paylaşıldı. Yabancı kaynaklarda yapılan paylaşımlara göre oyuna Paramo adında yeni bir harita getirilecek. Oyunun pc sürümünde var olan bu harita artık PUBG Mobile’de de yer alacak. Yeni silah olarak yaylım ateşinde oldukça iyi olan MG3 eklenecek.

Oyunda daha iyi görüş elde edilmesi için 600 metre öteyi bile netleştiren yeni dürbün eklenecek. Ayrıca dağlık alanlarda daha iyi gitmeyi sağlayan Dirt Bike adlı motorsiklet de güncellemeden sonra oyunda olacak.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz