PUBG Mobile 11.Sezon için Geri Sayım Başladı

PUBG Mobile 11.Sezon için Geri Sayım Başladı

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Dünyanın en popüler mobil Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile, oyun platformu olarak akıllı telefonları tercih eden oyunseverlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki oyun tutkunları sayesinde 600 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaşan PUBG Mobile, 2019 yılının Ağustos ayında %540’lık bir büyüme oranı yakalamıştı. Aynı dönemde Çin sunucularının erişime açılmasıyla oyuncu sayısının artması ve oyun içi harcamaların 1 milyar dolara dayanması, PUBG Mobile’in resmi Twitter adresinden teşekkür mesajıyla birlikte duyurulmuştu.

Şimdilerde, yayınlandığı ilk hafta 100 milyon indirme barajını aşan Call of Duty: Mobile oyunuyla rekabet halinde olan PUBG Mobile, 11.sezon güncellemesine hazırlanıyor. İnternet ortamında elden ele yayılan 11.Sezonun tanıtım videoları, oyunda görsel anlamda kapsamlı değişikliklerin yapılacağına işaret ediyor. PUBG Mobile 10. sezon kıran kırana geçmeye devam ederken 11.sezonun yeni yılın ilk iki haftasında yayınlanması bekleniyor.

Kozmetik Değişiklikler Göz Dolduruyor 

PUBG Mobile 11. sezon için sızdırılan tanıtım videosunda Takımlı Ölüm Maçı Modu’nda bazı yeniliklerin yapılacağını görüyoruz. Yeni güncelleme, oyuncuların maça girmeden önce yükleme ayarlarını ayarlayabilmelerine fırsat verecek. Tanıtım videosundan aldığımız bilgilere göre, PUBG Mobile’in geliştiricileri, oyunculara istedikleri silahları seçebilecekleri bir yükleme menüsü tasarımı üzerinde çalışıyor. Videonun en dikkat çeken bölümü ise kozmetik ve görsel değişimleri içeren kısmı. Oyunseverler tarafından beğeni toplayan yeni kıyafetler ve yeni silah skinleri pozitif eleştiriler almaya başladı bile. Erangel haritasındaki Georgopol bölgesine Kış mevsiminin ekleneceği de söylentiler arasında. Ayrıca, 11. Sezonla birlikte kış araçlarının ve kış temalı skinlerin de oyuna ekleneceği konuşuluyor.

PUBG Mod İndirmek Artık Çok Kolay!

pubg mobile indir

PUBG 11.sezonda yapılan görsel değişikliklerin yanında oyuncuları en çok heyecanlandıran gelişme oyun modları konusunda yaşanacağa benziyor. Yeni güncellemeyle birlikte istediğiniz modu istediğiniz gibi indirip oynayabileceksiniz. Bu özellik daha önce yalnızca klasik moddaki bazı haritalar için geçerliydi.

PUBG Mobile 11.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Söylentilere göre, PUBG Mobile 10. sezonu 3 Ocak 2020 tarihinde son bulacak. Yeni güncellemenin kesin tarihi belli olmasa da tahmin edilen tarihler arasında 5 Ocak ve 9 Ocak öne çıkıyor. PUBG’nin bilgisayar formatında yaşadığı oyuncu kaybının ardından PUBG Corporation’ın 2020 yılında çok sıkı çalışarak hem mobil hem de PC oyunu için anlamlı yenilikler yapması bekleniyor. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz