PUBG Mobile 14.Sezon Royal Pass Ödülleri Güncel

PUBG Mobile 14.Sezon Royal Pass Ödülleri Güncel

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile 14.sezon royal pass ödülleri ortaya çıktı! PUBG mobile yeni sezonda oyuncuları birbirinden güzel kıyafet ve silah kaplamaları ile ödüllendirecek. PUBG Mobile 14.sezon royal pass ödülleri hakkında en güncel bilgiyi arıyorsanız doğru yerdesiniz…

9 Şubat 2018 tarihinde piyasaya sürülen ve geçtiğimiz Şubat ayında ikinci yaşını kutlayan PUBG Mobile, oyuncu kitlesini şaşırtmaya devam ediyor! Dolu dolu geçen 13 sezonun ardından 14 Temmuz’da 14.sezona merhaba demeyi hedefleyen oyun, cep telefonlarının vazgeçilmez uygulaması olma yolunda ilerliyor.

PUBG Mobile 14.Sezon Royal Pass Ödülleri Sızdırıldı!

PUBG Corporation stüdyolarında geliştirilen ve Tencent Games tarafından yayınlanan bir FPS/hayatta kalma  oyunu  olan PUBG Mobile, yeni sezonuyla yaz günlerinize eğlence katmaya geliyor! Sık sık güncellenen ve yeni etkinliklerle oyuncu kitlesini büyütmeye devam eden PUBG Mobile,  13. sezon için tasarladığı kıyafetlerle çok konuşulmuştu.

PUBG Mobile 13. sezon Royal Pass, 12 Temmuz gecesi saatler 00:00’ı gösterdiğini sona erecek. 13. sezon sona erdikten tam iki gün sonra yani 14 Temmuz’da PUBG Mobile 14. sezon Royal Pass’ı satın alabilirsiniz! Birbirinden ilginç ögeleri ve göz alıcı kıyafetleri/kaplamaları kaçırmayın!

PUBG Mobile 14.Sezon Royal Pass Ödülleri Neler?

PUBG Mobile 14.Sezon Royal Pass Ödülleri Güncel

Kulislerden aktarılan bilgiler ışığında; Royale Pass sezon 14 teması ilhamını Spart The Flame’den alıyor. PUBG Mobile sezon 14’te üst sıralara yükseldikçe çeşitli ödüller kazanabileceksiniz. İşte seviye seviye kazanacağınız PUBG Mobile 14. Sezon Royal Pass Ödülleri listesi:

  • Altın ve Platin: Altın ve platin seviyelerindeki oyunculara kıyafet ve maske ödülü verilecek. Altın seviye ödülü maske, platin seviye ödülü ise eşsiz bir kıyafet olacak.
  • Elmas: PUBG Mobile Sezon 14’te elmas seviyesine ulaşarak M24 kaplaması alabilirsiniz! AWM’den sonra en popüler ikinci nişancı tüfeği konumunda olan M24, pek çok oyuncunun favori silahlarından biri. Özel bir M24 kaplamasına sahip olmak için var gücünüzle elmas seviyesine kasılmanız gerekiyor.
  • As: As seviyesine gelmek çok zor evet ama ödül de bir o kadar büyük! PUBG  Mobile 14. sezonda As seviyesine ulaşabilirseniz, üzerinde s14 yazan oldukça havalı bir paraşüt kaplamasına sahip olacaksınız.

Tüm bu PUBG Mobile 14. Sezon Royal Pass Ödülleri yanında, yeni sezona özel efsanevi bir kıyafet de satışa sunulacak.

Diğer PUBG Konularımız

Bu sezon PUBG oldukça hareketli başladı, yeni güncellemelerle birlikte yeni haritalar ve bir çok etkinlikle devam ediyor.14.sezonun yani yeni sezonun Temmuzda başlamasıyla birlikte birçok yeni etkinlik ve silah atölyesi gibi şeylerin oyuna dahil olacağını biliyoruz.Diğer PUBG konularımıza bakarak merakınızı giderebilirsiniz.

  • PUBG Yeni Harita Erangel 2.0
  • PUBG Erangel Haritası Ne Zaman Gelecek?
  • PUBG 0.19 Güncellemesi Ne zaman Gelecek?
  • PUBG Karakter Kuponu Kazanma 2020
  • PUBG Premium Sandık Nasıl Kullanılır
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz