PUBG Mobile 15.Sezon Ödülleri Yeni Skinler

PUBG Mobile 15.Sezon Ödülleri Yeni Skinler

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Pubg Mobile 15.sezon ödülleri için nefesler tutuldu! 2020 yılının son çeyreğinde oyunseverlerin beğenisine sunulması beklenen Pubg Mobile Sezon 15, birbirinden güzel hediyeleri de beraberinde getirecek gibi görünüyor.

14. sezonun tamamlanmasından kısa bir süre sonra start verecek 15. sezon; sezon başı, sezon ortası ve sezon sonu ödülleriyle şimdiden çok konuşuluyor. Pubg mobile oyuncularının sabırsız bekleyişi, oyun yönetimi tarafından göz alıcı hediyeler ve sürpriz ödüllerle taçlandırılacak gibi. Peki Pubg mobile 15. sezon ödülleri nelerdir? Dilerseniz birlikte inceleyelim.

PUBG Mobile 15.Sezon Ödülleri

14. sezon henüz tamamlanmadığı için yapımcılar tarafından henüz 15. sezona dair dişe dokunur açıklamalar yapılmadı. Haliyle, 15. sezon ödüllerine dair henüz net bir bilgiye ulaşmış değiliz. Ancak bu yazıyı hazırlama amacımız, yazıyı sürekli güncel tutarak resmi gelişmeleri  tüm oyunseverler ile an be an paylaşmak. 

Henüz resmi bir bilgi olmamasının yanında, yabancı kaynaklarda bazı kulis bilgileri paylaşılmaya başlandı bile. Biz de sızıntı niteliğindeki bu kulis bilgilerini sizler için derledik. İşte, Pubg Mobile 15 sezon ödülleri olarak karşımıza çıkması muhtemel ödüllerin listesi:

Rose Moon Dacia Skini

Rengi ve tasarımıyla göz dolduran bu Dacia kaplaması, veri madencileri tarafından sızdırılan ilk tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Gül renkli kaplamanın üzerinde gümüş rengi-su mavisi tonlarında bir çember ve ay motifi görülüyor. Estetik anlamda eleştirmenlerden tam puan alan bu kaplamanın Royal Pass kategorisinde değerlendirilmesi ve 20. seviyede açılması bekleniyor.

PUBG Mobile 15.Sezon Ödülleri

M762 Beryl Skini

Siyah ve sarı renklerin kombinasyonuyla dikkat çeken M762 Beryl Skini, silaha birinci sınıf bir görüntü kazandırıyor. Şüphesiz bu skinle düşman avlamak çok daha keyifli hale gelecek.

PUBG Mobile 15.Sezon Ödülleri

Kar98 Skini

PUBG Mobile 15.Sezon Ödülleri

Sezon 15 Royal Pass’te en kıymetli ödüllerden biri olması beklenen Kar98 skininin resmi ismine dair henüz bir bilgi yok. Mavi ve siyah kombinasyonunun silahı bir sarmaşık gibi sarması ve mavi kısımlarda çeşitli motifler olması bekleniyor.

Pubg Mobile 15.sezon ödülleri hakkındaki en güncel sızıntıları ve kulis bilgilerini mümkün olduğu kadar net bir şekilde sizlerle paylaşmaya çalıştık. Ancak tekrar belirtmekte fayda var; bu sızıntıları doğrulayacak veya yalanlayacak resmi açıklamalar henüz yapılmadı.

Resmi açıklama yapıldığında Pubg Mobile 15.sezon seviye ödülleri ve Pubg Mobile 15.sezon etkinlik ödüllerini de barındıran çok daha kapsamlı bir yazı yayınlayacağız. Keyifli oyunlar dileriz!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz