PUBG Mobile 16.Sezon Görevleri

PUBG Mobile 16.Sezon Görevleri

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile 16.Sezon görevleri açıklandı mı? Yeni sezonda oyuncuları neler bekliyor? 15. Sezonun bitmesine sayılı günler kala, 16. Sezonda oyuncuları ne gibi yenilikler bekliyor? Bu ve buna benzer birçok sorunun cevabını bu içerikte bulacaksınız… 

PUBG Mobile 16.Sezon Görevleri

15. Sezonun önümüzdeki günlerde sona erip 16. Sezonun başlayacak olması nedeniyle bütün PUBG Mobile hayranları yeni sezonda ne gibi yeniliklerle ne gibi görevlerle karşılaşacaklarını daha şimdiden merak etmeye başladılar.

Peki yeni sezonda oyuncuları ne gibi görevler bekliyor? Bu tip soruların iyice açığa çıkması üzerine PUBG Mobile’ın yüklenici firması TENCENT, belki de cevap niteliğinde bir yayın sızdırarak, yeni sezona dair güncel bilgiler paylaştı.

Oyun yetkilileri tarafından sızdırılan videoda PUBG Mobile 16.Sezon görevlerine ilişkin bir takım bilgiler paylaşılsa da sezon boyu görevlere ilişkin herhangi bir bilgi paylaşılmadı. 

Peki PUBG Mobile 16. Sezon ne zaman başlayacak? Oyuncuları ne gibi ödüller bekliyor… İşte ayrıntılar…

PUBG Mobile 16.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Şu ana kadar yeni sezon görevlerine ilişkin herhangi bir bilgi paylaşılmadığını az önce söylemiştik. Birtakım söylentiler bulunsa da bu tip söylentilerin resmi bilgi niteliğinde olamayacağını belirtmekte fayda var.

Nitekim, söylentilerin büyük çoğunluğu doğru olmadığı için oyuncular hayal kırıklığına uğrayabiliyor.

Yine de PUBG Mobile 16.Sezona ilişkin hiçbir bilgi paylaşılmamış değil. Oyun yetkilileri, eğer büyük bir sürpriz olmazsa yeni sezonun 17 Kasım’da başlayacağını duyurdu. Ayrıca, yeni sezona ait birkaç ödül şu şekilde listelendi:

  • Fatih Tablosu
  • Scar L Kaplaması
  • Tava atabilme 
  • Christmas Modu (Yılbaşı modu)
  • Halsizlik Modu
  • Yeni ve daha etkileyici zırhlar
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz