Pubg Mobile Bilgisayara Nasıl indirilir? Emülatör

Pubg Mobile Bilgisayara Nasıl indirilir? Emülatör

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

Çıktığı ilk günden beri milyonlarca oyuncuyu peşinden sürükleyenPUBG markası, oyun dünyası için yeni bir tür olan Battle Royale yapımların da öncüsü konumundadır. Pubg Mobile bilgisayara nasıl indirilir? Konusu ile ilgili olarak, oyunun indirileceği site, nasıl yüklenileceği gibi detaylardan bahsedilebilir.

PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Oyunu satın alan şirket Tencent, bir süre sonra kendi emülatörünü yayınladı. Bu emülatör sayesinde telefondaki oyunların bilgisayarda oynanabilmesi amaçlanmıştır. Pubg Mobile bilgisayara nasıl indirilir sorusunun yanıtınabakacak olursak eğer, İnternet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz program, Tencent Gaming Buddy isminde kendi sitesine girdiğinizde International sürümünü indirerek kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

 PUBG Mobile Kurulum Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?
  • Önce tencent emülatör programını kuracağınız yeri seçip ardından kuruluma başlayabilirsiniz.
  • Kurulum bittikten sonra pubg mobile değil sadece emülatör kurulmuş olacaktır. Bu süreçte kurduğunuz emülatör sizden bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyebilir.  
  • Kurulumun ardından masaüstünüzdeki emülatör simgesine tıkladığınız zaman açılan pencerede otomatik olarak indirme başlayacaktır. Başlamaz ise pubg simgesine basarak yüklemeyi başlatabilirsiniz.

PUBG Mobile Oyun İçi Ayarları

Bu yazıda bahsettiğimiz Pubg Mobile nasıl indirilir başlığının dışında, telefondaki Pubg mobil ile görsel olarak herhangi bir farkı bulunmayan yapımda, ayarlar bölümüne oyuna girdikten sonra lobiden ulaşabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz Bunun yanı sıra emülatör ayarlarından istediğiniz dili seçebilir, çözünürlüğünüzü de değiştirebilirsiniz. Ayrıca ekran kartınızın ve işlemcinizin performans ayarlarını ve kullanılacak olan ekran kartı belleğini yine bu ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz. Emülatör ayarlarında yaptığınız değişikliklerin kalıcı olabilmesi için programı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Diğer PUBG Konuları

  • PUBG Yeni Harita Erangel 2.0
  • PUBG isim değiştirme nasıl yapılır
  • PUBG Karakter Kuponu Kazanma 2020
  • PUBG Premium Sandık Nasıl Kullanılır
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz