Pubg Mobile Bizon Nerede Bulunur? Güncel

Pubg Mobile Bizon Nerede Bulunur? Güncel

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Son yıllarda mobil oyunlar çerçevesinde tüm dünyayı kasıp kavuran PUBG Mobile, oyuncu kitlesini her geçen gün arttırarak yoluna devam ediyor. Milyonlarca oyuncu, geniş bir oyun sahasında ayakta kalan son kişi olabilmek adına yoğun bir çaba harcıyor. Profesyonel arenaya da taşınan ve büyük ödüllerle beraber düzenlenen PUBG Mobil, standart oyuncular tarafından da sık sık tercih ediliyor. Elbette ki son günlerde Pubg Mobile bizon nerede bulunur sorusunun yanıtı da sıklıkla aranıyor.

Özellikle yakın menzilli çatışmalarda büyük kolaylıklar sağlayan Bizon silahı, oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Yakın mesafede isabet oranının yüksek olmasından dolayı popüler silahlar arasındaki yerini alan Bizon, bazı özellikler de bulunduruyor.

Pubg Mobile Bizon Nerede Bulunur?

Pubg Mobile bizon nerede bulunur sorusunun yanıtından önce, Bizon silahının sahip olduğu özelliklerden de bahsetmek gerekiyor. Oyuncu toplulukları arasında bu denli yoğun ilgi görmesinin en büyük sebebi isabet oranı olan bizon, tam otomatik modda çalışıyor. Hızlı bir atış stiline sahip olan silah özellikle yakın mesafede sağladığı isabet oranı sayesinde rakip oyuncuları daha kolay devre dışı bırakmaya yarıyor.

Haritalar kapsamında da iki haritada aktif olarak bulunabilen bizon silahı, Vikendi ve Erangel haritalarında konumlanıyor. Oyuncular Sanhok ve Miramar’da ise bizon ile karşı karşıya kalamıyor. Dolayısıyla bahsi geçen Vikendi ve Erangel haritaları Pubg Mobile bizon nerede bulunur sorusunun yanıtı oluyor.

PP-19 Bizon Silahının Özellikleri

Pubg Mobile Bizon Nerede Bulunur?

Tek bir mermi ile 35 hasar verme özelliğine sahip olan Bizon, saniyede ise 408 hasar verebiliyor. 100 metreye kadar büyük bir etki yaratmayı başaran PP-19 Bizon, 9mm mermi tipine sahiptir.

53 mermilik kapasitesi ile birçok silaha göre daha uzun süreli kullanım imkanı veren silahta, 500 adet toplam kapasite yer alıyor. Oyuncular tarafından yine yoğun bir şekilde tercih edilen ekstra eklentiler kapsamında da, PP-19 Bizon’a 2 adet eklenti dahil edilebiliyor.

Zırhsız vücuda 35 hasar veren Bizon, 1. Seviye zırhlara 24,50, 2. Seviye zırhlara 21, üçüncü seviye zırhlara ise 15,70 hasar vererek önemli bir silah haline dönüşüyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz