PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri Nerede?

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri Nerede?

admin
11-05-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan yerleri, 1.4 güncellemesinden sonra oyuncuların en fazla merak ettiği konulardan birisidir. Titan Saldırısı adı verilen yeni serüvende oyuncuları birçok yenilik beklemektedir. Tüm oyuncular heyecanla Titanların getirdiği yenilikleri keşfetmeye çalışmaktadır.

Oyunda rakiplerini öldürüp leş kasan oyuncular artık gözünü Godzilla Titana çevirmiştir. Herkes onu bularak kristallerin sahibi olmak istiyor. Bu yazımızda PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan yerleri nerede açıklayacağız.

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan Yerleri Nerede?

PUBG Mobile Godzilla Titanı Erangel haritasının rastgele yerlerinde bulunur. Erangel Godzilla Titan yerleri her maçta değişmektedir. Ancak şu ana kadar birkaç yerde ağırlıklı olarak görülmüşlerdir. Tamamen oyun tecrübesine dayalı olan bu bilgiler tüm maçlar için doğru olmayabilir.

PUBG Mobile Erangel Godzilla Titan yerleri ağırlıklı olarak Rozhok, Yasnaya Polyana, Myta civarlarıdır. Godzilla Titan haritanın her yerinde karşınıza çıkabilir ancak onu ararken öncelikle buralara bakmanız iyi olacaktır. Godzilla Titanı devasa bir canlı olduğu için onu yüzlerce metre uzaklıktan dahi kolayca görebilirsiniz. Önemli olan onu gördüğünüzde ne yapacağınıza karar vermektir.

Godzilla Titanı bu kadar özel yapan özelliği ise kristal bırakmasıdır. Titanlar kademeli olarak aralıksız enerji toplarlar. Enerjileri belirli bir kademeye ulaştığında enerjilerini etrafa yaymaya başlarlar. Yayılan enerji ile birlikte kristaller oluşur. Erangel haritasındaki kristaller oyuncuları geri püskürten, yakan, patlayıcı özelliğe sahiptir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz