PUBG Mobile Erangel Haritası Apex Keşif Kampları Nerede?

PUBG Mobile Erangel Haritası Apex Keşif Kampları Nerede?

admin
12-05-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile Erangel haritası Apex keşif kampları 1.4 güncellemesiyle birlikte ortaya çıkmıştır. Oyuncular Apex keşif kampları nerede bilmek istemektedir. Çünkü bu kamplarda değerli malzemeler onları beklemektedir. Kampları ulaşan oyuncular hava yardımlarından çıkanlardan bile daha kıymetli ögelerle karşılaşabilirler.

PUBG Mobile’nin yeni serüveni Titan Saldırısı ile birlikte işler çok değişti. Bir anda her yerde Titanlardan izler bulunmaya başladı. Şimdi de Titanlar üslere saldırarak oyuncuların keşfetmesi için değerli ganimetler bırakıyor. Bu yazımızda PUBG Mobile Erangel haritası Apex keşif kampları nerede açıklayacağız.

PUBG Mobile Erangel Haritası Apex Keşif Kampları Nerede?

PUBG Mobile Apex keşif kampları Titan güncellemesinin sonunda Erangel haritasında oyuncuların karşısına çıkıyor. Yama notlarından buralarda çok kıymetli mühimmatların ve eşyaların olduğunu öğrenenler bir an önce bir kampa girerek keşfe çıkmak istiyor.

PUBG Mobile Apex keşif kampları Erangel haritasının çeşitli noktalarında dağılmış bir şekilde bulunur. Kampların konumları her maç başında rastgele olarak değişmektedir. Bu nedenle kesin olarak kampların nerede bulunduğunu söyleyemiyoruz.

Kampları oyunda arayışa çıkabilirsiniz. Bir araçla arayışa çıkmanız sizin için daha faydalı olabilir. Çünkü Titanların etrafta ne gibi tehlikeler bıraktığını bilmeyeceksiniz. Kamp ararken bir anda canavar saldırısına maruz kalabilirsiniz. Canavarlar oldukça saldırgan ve tehlikeli olduğu için hazırlıksız yakalandığınızda canınızdan olabilirsiniz. Kampın içini keşfederken de daima tetikte olmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz