PUBG Mobile Erangel Haritası Canavar Yerleşimleri Nerede?

PUBG Mobile Erangel Haritası Canavar Yerleşimleri Nerede?

admin
11-05-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile Erangel haritası canavar yerleşimleri Titan Saldırısı başlamadan oyuncuların öğrenmek istediği bir konudur. PUBG Mobile 1.4 güncellemesinde oyuna daha önce görülmemiş yenilikler getiriliyor. Titan Saldırısı adı verilen bu yenilikte yer altındaki canavarlar bazı noktalarda oyuncuların karşısına çıkacak.

Artık PUBG Mobile’deki tek düşmanlarının rakip oyuncular değil. Hayatta kalmak için canavarlarla da mücadele etmelisiniz. Oyuna eklenen canavarlarla heyecanın zirveye ulaştığı herkesin kabul ettiği bir gerçektir. Bu nedenle neredeyse tüm oyuncular Erangel’e girerek canavarlarla karşılaşmak istiyor. Bu yazımızda PUBG Mobile Erangel haritası canavar yerleşimleri nerede açıklayacağız.

PUBG Mobile Erangel Haritası Canavar Yerleşimleri Nerede?

1.4 güncellemesi sayesinde 11 Mayıs itibariyle Erangel haritasında canavarları görebilirsiniz. Titanlar etrafa enerji yaydığı için canavarlar yer altından yer üstüne çıkmaya başladı. Canavarlar çok saldırgan ve güçlü yaratıklardır. Onlarla savaşırken dikkatli olmalısınız.

PUBG Mobile Erangel haritası canavar yerleşimleri her maçta rastgele olarak değiştirilir. Canavarların kesin bulunduğu yerler yoktur ancak sıklıkla görüldükleri bazı bölgeler vardır. Erangel haritasında canavar yerleşimleri yoğunlukla Yasyana Polyaba, Myha Power ve Georgopol’un her iki tarafında görülür.

Canavar öldürmek size kullanışlı mühimmatlar ve çeşitli ödüller kazandıracaktır. Bu nedenle birçok oyuncu canavar avına çıkacaktır. Canavarlarla savaşırken bir yanda da durmak bilmeyen rakipleriniz sizi ateş hattına bırakabilir. O yüzden canavar avına çıkarken mühimmatınızdan ve stratejinizden emin olun.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz