PUBG Mobile Fatih Avatarı Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Fatih Avatarı Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

Herkesin merak ettiği Fatih Avatarı nasıl kazanılır? Günlük 50 milyon kişinin oynadığı bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız, bütün rakiplerinizden daha uzun yaşamak zorundasınız. Peki rakip oyuncuların üzerinde baskı kurmak istiyorsanız ne yapmanız gerekiyor? Fatih Avatarı’na sahip olmak. 

PUBG Mobile Fatih Avatarı Dünyada Kaç Kişide Var?

Çin menşeili TENCENT Holdings tarafından hazırlanan PUBG Mobile her gün milyonlarca oyun sevdalısını hayattan uzaklaştırıyor. Ve milyonlarca oyuncunun tek hayali bu muhteşem avatara sahip olmak.

Dünya üzerinde yalnızca 500 oyuncunun sahip olduğu bu simge sayesinde henüz oyun başlamadan korku rüzgarları esmeye başlıyor. Çoğu zaman bu psikolojik üstünlükten ötürü oyunu kazanan kişi bu simgeye sahip olan oyuncu oluyor. 

PUBG Mobile Fatih Avatarı Nasıl Yapılır?

Bu simgeye sahip olmak için ilk yapmanız gereken şey ekip arkadaşlarınızla iyi anlaşmak. Ekip arkadaşlarınızla doğru iletişim kurduğunuz takdirde hedefe daha kolay ulaşabilirsiniz. 

Bir araştırma sonucu, başarılı iletişim stratejisi geliştiren insanların, iletişim açısından zayıf olan insanlara karşı daha başarılı olduğu saptandı. Yani, ekip arkadaşlarınızın bilmesi gereken her şeyi onlardan saklamayıp iletişim kurmanız gerekiyor. Peki bu avatarı kazanmak için başka neler yapılabilir? İşte yanıtı:

Mücadele edin ve Hayatta Kalın!

PUBG Mobile’da başarılı olmanın altın kuralı, uzun yaşamak. Oyunu hazırlayan yazılımcılar ve stratejistlerin dizayn ettiği algoritmaya göre, bir oyuncuyu başarılı olarak tarif edebilmenin birkaç koşulu var. Bütün bu koşulla arasında en bilineni uzun yaşamak. 

Oyunda geçirdiğiniz süre, oyunda hakladığınız rakip sayısından çok daha önemli. Bu yüzden, PUBG Mobile’ı sadece ve sadece rakiplerinizi etkisiz hale getirirsem başarılı olabilirim şeklinde düşünmeyin. 

Bazen, rakiplerinizi oyundan eksiltme telaşına düştüğünüz için oyunu kaybedebilirsiniz. Yani, kazanmak için mücadele etmeniz ve sadece kazanabileceğiniz çatışmalara girmek yeterli.

Yeni sezona hızlı giriş yapın!

Oyun takvimini iyice benimsedikten sonra yeni sezonun hangi gün başlayıp hangi gün sona ereceğini sizden iyi kimse bilmemeli. Çünkü, yeni sezona hızlı giriş yapıp, oyunda vakit geçirirseniz, sistem sizi daha yukarı taşır. 

İlk 500’e giden bu yolda, her hususu harfiyen uygulamanız gerekiyor.  Bütün bu adımları uyguladıktan sonra hedeflediğiniz simgeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz. 

Tek bir modda oynayın!

PUBG Mobile’da üç farklı oyun modu var. Bunlar; Solo, Duo ve Kadro. Yaygın bilinenin aksine tek bir modda oynamanın size daha çok yarar sağlayacağını söylemekte fayda var. 

Çünkü oyuncuların büyük çoğunluğu, ne kadar farklı oyun modunda oynarsam sıralamam o kadar yükselir şeklinde bir yanlışa bel bağlamış durumda. Bütün motivasyonunuzu bir moda yoğunlaştırıp, orada uzmanlaştıktan sonra Fatih Avatarı’na ulaşmak, sizin için daha kolay olacak. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz