PUBG Mobile Giremiyorum Açılmıyor Çözüm 100%

PUBG Mobile Giremiyorum Açılmıyor Çözüm 100%

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile giremiyorum açılmıyor çözüm aranan sorunlardan biri haline geldi. Oyuncular bazı nedenlerden dolayı bu sorunla karşılaşabiliyor. Sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bilmemek, oyuncularda endişeye yol açıyor. Gelişmiş PUBG Mobile hesabına sahip olanlar, hesaplarını kaybetmekten ve dolayısıyla emeklerinin boşa gitmesinden korkuyor.

Bu yazımızda PUBG Mobile’e giremediğinizde neler yapmanız gerektiğini açıklayacağız. Rehber niteliğindeki bu yazımızı okuduktan sonra oyun keyfinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

PUBG Mobile Giremiyorum Açılmıyor Çözüm 100% Nasıl Yapılır?

Oyuna giremediğinizde veya açılmadığında bu sorun pek çok etmenden dolayı kaynaklanıyor olabilir. Sorunun kaynağı cihazınız, internet bağlantınız olabileceği kadar PUBG Mobile sunucularında olan bakım ve onarımlar da olabilir.

Tencent Games, oyuna bakım ve onarım yapacağı zaman birkaç gün önceden tüm oyunculara mesaj gönderir. Bu mesajların yanı sıra ekranda ara ara bakım duyurusu gösterilir. Oyuna bu nedenden dolayı giremiyor olabilirsiniz. Bunun için mesajları ve uyarı bildirimlerini kontrol etmelisiniz.

Sorun bakım ve onarımdan kaynaklanmıyorsa, PUBG Mobile giremiyorum açılmıyor çözüm şu şekildedir:

 

  • İnternet bağlantı hızınızı kontrol edin. Wi-Fi ağından bağlanıyorsanız modemi kapatıp açın, diğer cihazların Wi-Fi bağlantısını kesin.
  • Oyunun güncel versiyonunu kullandığınızdan emin olun. Eğer oyun güncel değilse uygulama mağazasına giderek oyunu güncelleyin.
  • Cihazınızın arka planında çok fazla uygulama açıksa PUBG Mobile gibi büyük bir oyunu çalıştırmakta zorlanabilir. Bu nedenle arka planda yer alan diğer uygulamaları kapatıp oyuna tekrar girmeyi deneyin.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz