en iyi cs:go kasaları
PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
26-06-2021 - Oyun - PUBG

PUBG isim değiştirme, artık kullanıcı adını kullanmak istemeyen birçok oyuncunun yapmak istediği bir işlemdir. Oyuncular, oyuna başlarken pek düşünmeden sonradan sevmeyecekleri isimler koyarlar ve diğer oyunlarda olduğu gibi kolayca değiştirebileceklerini sanırlar. Ancak durum hiç de tahmin ettikleri gibi olmaz. PUBG’de istenilen an isim değiştirilemez.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG’de istediğiniz an isim değiştiremeyeceğiniz hiç isim değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Tabi ki isim değiştirmenin bir yolu vardır. Ancak bu yol için bir ögeye sahip olmanız gerekir. PUBG isim değiştirme için “isim değiştirme kartı (ID kart)” olması gerekir. Bu karta sahip olamayanlar isimlerini değiştiremezler.

İsim değiştirme kartı ödül olarak gelebilir veya sandıklardan çıkabilir. Eğer çıkmazsa ve sizin çıkmasını bekleyecek kadar sabrınız yoksa UC ödeyerek kartı satın alabilirsiniz. Bir şekilde kartı temin ettikten sonra isim değiştirme işlemine başlayabilirsiniz. PUBG Mobile isim değiştirme şöyledir:

  • Oyuna açıp envantere girin.
  • Envanterde “isim yenileme kartı”nı bulun.
  • Kartın üzerine bir kere tıklayın, ardından görülecek olan “kullan” butonuna tıklayın.
  • Yeni isminizi girin ve değiştirin.

İsim değiştirme işte bu kadar basittir.

PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır PC?

PC’de PUBG isim değiştirme mobildekinin aynısıdır. Aynı adımları takip ederek kolayca isminizi değiştirebilirsiniz. Dediğimiz gibi önemli olan isim yenileme kartına sahip olmak. Kart olduktan sonra istediğiniz an değişiklik yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz