PUBG Mobile Kore Nasıl indirilir?

PUBG Mobile Kore Nasıl indirilir?

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Önemli mobil oyunlardan olan ve sürekli gelen güncellemeler ile taze tutulan pubg mobile içerisinde bulunan birçok oyun modu ile de oyuncuların ilgisini çekmekte. Bazen satın alınan oyun içeriğinin o kadar da yeterli olduğu oyuncular tarafından düşünülemeyebilir. Bu gibi durumlarda farklı bir alternatif olan server değiştirme ile farklı oyuncu tiplerine karşı oynayabilir ve farklı içeriklerden faydalanabilirsiniz. Peki pubg mobile Kore nasıl indirilir? Bu sorunun birkaç farklı cevabı da olsa şimdilik sunulan en garanti yol şu şekilde;

PUBG Mobile Kore Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile Kore İndirme

  • https://lnkload.com/2noVu Verilen linkteki dosyaları telefona indiriyoruz.
  • https://lnkload.com/2mGY2 Linkteki dosyayı indiriyoruz. (1. Maddede indirdiğimiz dosyalar pubgnin ana dosyalarıdır. İkinci maddedeki dosya ise kurulum için gerekli uygulamanın linkidir.) Dosyaları telefona indirdikten sonra, kurulum aşamasına geçebiliriz.

Pubg Mobile Kore Kurulum

  • Verilen indirme linklerinden 2.sini indirip telefonumuza kuruyoruz. Bu uygulama kurulum işlemini sağlayacaktır.
  • Verilen ilk linkteki dosyayı görüntülüyoruz ve uzantısını .zip olacak şekilde değiştiriyoruz. Eğer uzantısı farklı ise dosyanın sonuna .zip yazılarak uzantısı değiştirilmelidir.
  • Uzantısı değiştirilmiş pubg dosyasına bir kez dokunarak açmaya çalıştığımızda daha önce kurduğumuz programı seçenekler arasında göreceğiz. Programımızı seçerek pubgnin dosyalarını sd karta kuruyoruz.
  • Son olarak kurulan pubg uygulamasına girerek gerekli güncellemelerin yapılmasından sonra pubg mobile kore versiyonuna girebilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz