PUBG Mobile Liyakat Yükseltme – Liyakat Nasıl Yükseltilir?

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme – Liyakat Nasıl Yükseltilir?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile liyakat yükseltme oyuncular için çok önemlidir. Liyakat puanı dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerden biridir. Liyakat puanı ile prestijinizi ve saygınlığınızı artırırsınız. Liyakat puanı takım oyunlarındaki eşleşmelerden Tencent Games’in verdiği cezalara kadar pek çok şeyi etkiler. Bu durumda oyuncular da liyakat puanlarını nasıl yükselteceklerini düşünüyorlar. 

PUBG Mobile Liyakat Puanı Düşerse Ne Olur?

PUBG Mobile oyununu keyifli yapan tarafı kıyasıya takım maçlarıdır. Bu takım maçlarını oyuncular kendi arkadaşlarıyla eşleşerek yapabilir. Arkadaşlar takım kanalından sohbet ederek daha hızlı koordine olurlar ve düşmanın üstesinden gelmeye çalışırlar. 

PUBG Mobile liyakat puanı düşerse oyuncular takımlı maç keyfinden mahrum kalırlar. Liyakat puanı 60’ın altına düşen oyuncular takımlı klasik maçlara giremezler. Sadece tekli maçlara girebilirler. 

Kısacası oyuncular PUBG Mobile’ı tek başına oynamak zorunda kalırlar. Liyakat puanı düşmesi bir daha yükselmeyeceği anlamına gelmez. PUBG Mobile liyakat yükseltme için yapılabilecek bazı şeyler vardır.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Neden Düşer?

Liyakat puanını PUBG Mobile oyununda yapılan Tencent Games tarafından uygunsuz görülen davranışlar düşürür. Bazen bu davranışları yanlışlıkla yapmış olsanız da oyunun algoritmaları bunun hata olduğunu bilmediği için ceza alabilirsiniz. PUBG Mobile liyakat puanını düşüren bazı sebepler şu şekildedir:

  • Oyunda hile yaptığınız tespit edilirse
  • Takım arkadaşınızı öldürdüğünüzde veya yaraladığınızda
  • Maç esnasında farklı takımlarla kurulan işbirlikleri

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme İçin Yapılabilecekler

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme - Liyakat Nasıl Yükseltilir? 2021

PUBG Mobile liyakat puanınız düştüğü için uyarı mesajı almış olabilirsiniz. PUBG Mobile liyakat yükseltme adımlarından bazılarını veya hepsini yaparak liyakat puanınızı tekrar eski hale gelebilirsiniz. Takım arkadaşlarınızı öldürdüğünüz için liyakat puanınız 60 barajının altına düştüyse; bunu telafi etmek için tekli modda yapabileceğiniz yöntemler bulunuyor. 

PUBG liyakat yükseltme için yapılabilecekler şu şekildedir:

  • Takım arkadaşlarınızda bomba, molotof gibi ekipmanlarla sabotaj düzenlemeyin. 
  • Oyunu orijinal olarak oynayın; hile ve bug kullanmayın.
  • Takım arkadaşınıza bilerek veya yanlışlıkla araba ve motorla zarar vermeyin.
  • Tekli modda düzenli olarak maç yapın.
  • Tekli maçta son 10’a kalırsanız 3 puan, son 11-50 kişi arasında olursanız 2 puan, son 51-100 arasında olursanız 1 puan alırsınız.

PUBG Yeni Sezonda Liyakat Yükseltme

PUBG Mobile yeni sezon yine geldi çattı. Oyunun önemli bir kısmını etkileyen liyakat puanı için yukarıda size verdiğimiz tavsiyelere uymaya çalışarak yeni sezonda liyakatınızı yükseltin.Yeni sezon için takım arayanlar yorumlara toplanalım.. Herkese bol şans diliyorum..

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz