Pubg Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

Pubg Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile’ın son güncellemeyle dahil ettiği metro royale modu, tüm oyuncuların ilgisini çekiyor. Ancak moda giremeyenler ‘PUBG Mobile metro royale davet nasıl alınır?’ diye araştırma yapıyor. Çünkü metro royale girebilmek için davetiye almak gerekiyor. PUBG Mobile’da metro royale davetlerinin nasıl alındığını bu yazımızda anlatacağız. 

PUBG Mobile Metro Royale Davet Nasıl Alınır?

Metro royale beta sürümünde olduğu için moda girebilmek için PUBG Mobile metro royale davet alınması gerekiyor. Daveti oyun arkadaşlarınız size gönderebilir. 

Arkadaşlarınız da gönderemezse sistemin otomatik olarak bu işi çözmesini beklemelisiniz. Davet sebebiyle metro royale giremediğiniz için hile arayışlarına başlamamalısınız. 

PUBG Mobile Metro Royale Davet Almadınız Hatası

Metro royale modunun PUBG Mobile’a son güncelleme ile geldiğini söylemiştik. Eğer güncelleme tam yapılmadıysa veya güncelleme esnasında olumsuz gelişmeler yaşandıysa davet almış olsanız bile ‘Metro Royale Davet Almadınız’ hatası ile karşılaşabilirsiniz. 

PUBG Mobile’ın bu modunu şimdilik bilgisayardan emülatör aracılığıyla oynayamazsınız. Bu yüzden mod emülatöre gelene kadar oyunu mobil cihazınızdan açmaya çalışmalısınız.

Mobil cihazlardan oyunu uygulama mağazasında güncellediğiniz eminseniz, oyun içerisinde yapılması gereken indirmeleri yapmış olmayabilirsiniz. Bu yüzden oyunu açarak indirmeleri kontrol edin, eksik bir dosya ve güncellemeler varsa onları indirin.

Metro royale modundan sonra ortaya çıkan bir diğer sorun ise bağlantı sorunudur. Oyunun Google Play ve Facebook gibi hesaplarla bağlanması isteniyor. Misafir modunda oynayınca sorunlar yaratıyor. Eğer oyunu misafir olarak oynuyorsanız Metro royale moduna girmek için davet almanız gerektiği konusunda uyarı alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz