Pubg Mobile Metro Royale Giremiyorum Çözüm

Pubg Mobile Metro Royale Giremiyorum Çözüm

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - PUBG

Yeni gelen güncellemeyle PUBG Mobile’e entegre edilen Metro Royale modu, son zamanlarda sorun çıkarmaya başladı. Oyuncular “PUBG Mobile Metro Royale giremiyorum” diyerek bir çözüm bulmaya çalışıyorlar. Sorunun çözümüne dair pek fazla bilgi bulunmaması ise oyuncuları endişelendiriyor.

Bu yazımızda PUBG Mobile metro royale girememe sorunun çözümünü açıklayacağız.

PUBG Mobile Metro Royale Giremiyorum Çözümü

PUBG Mobile Metro Royale giremeyen kişiler, oyunu emülatör aracılığıyla bilgisayardan oynarlar. en çok kullanılan emülatör markalarından birisi olan Gameloop, metro royale yalnızca mobil cihazlardan girilebildiğini açıkladı.

Eğer PUBG Mobile Metro Royale giremiyorum diyorsanız maalesef yapılabilecek hiçbir şey bulunmuyor. Mecburen oyunu mobil cihazlardan oynamanız gerekiyor.

PUBG Mobile Metro Royale Nedir?

Metro Royale modu PUBG Mobile’ın diğer modlarından oldukça farklıdır. Tünelden geçilerek Metro Royale lobisine gidilir. Uçaktan atlamadan önce iki adet nokta seçilir. Uçaktan atlandıktan sonra loot yapılıp verilen süre içerisinde seçilen noktalara varılmalıdır. Buralarda ögeleri takas ederek istediklerini alabilirler.

Metro Royale haritasında keşfedilebilecek pek çok yer bulunuyor. Çok kolay kamufle olabilirsiniz ve bol bol mühimmat toplayabilirsiniz. Metro Royale modunda, moda özel yerleştirilmiş silahlar bulunuyor. Ayrıca termal görüş, gece görüş dürbünü gibi farklı ekipler de yer alıyor. 

Silahlara takılabilecek zırhlar silahları daha güçlü hale getiriyor. Bu mod silah yönünden de oldukça zengindir. Özellikle sessiz havalı tüfek Tihkar, Metro Royale modunun en gözde silahlarında biridir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz