PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?

admin
18-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile oyunu indirildikten sonra mail veya sosyal medyaya bağlanmadan hesap açabilme imkanı sunuyor.  Bu hesaba misafir hesap denildiğinden PUBG Mobile misafir hesaptan nasıl çıkılır sorusu akıllara geliyor.

Misafir hesaptan çıkmadan önce bilmeniz gereken birkaç nokta vardır. Misafir hesap oyuna yalnızca bir cihazdan bağlanabilme imkanı sunuyor. Misafir hesaptan çıkıldığında başka bir cihazdan aynı hesap aktifleştirilemiyor. Bu nedenle misafir hesaptan çıkarken iyi düşünmek gerekiyor.

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?

PUBG Mobile cihazınızın işletim sistemine göre ücretsiz bir şekilde hem Play Store hem de App Store’dan indirebileceğiniz çok oyunculu hayatta kalma oyunudur. Oyunu uygulama mağazanızdan indirdikten sonra açarak misafir hesapla giriş yapabilirsiniz. 

Misafir hesapla giriş yaptıktan sonra istediğiniz zaman bu hesaptan çıkıp başka bir hesapla giriş yapabilme şansınız vardır. Hesaptan çıkabilmek için kısıtlama veya belirli bir zaman aralığı yoktur. PUBG Mobile misafir hesaptan şöyle çıkılır:

 

  • Oyunun ana ekranında yer alan ‘ayarlar’ bölümüne gidin. 
  • Ayarla içerisinde bulunan ‘genel’ bölümüne devam edin.
  • Genel ayarlar içerisinde mevcut olan ‘çıkış yap’ butonuna tıklayın.

Misafir hesaptan çıkmak bu kadar kolaydır. Yukarıda yer alan adımları tamamladığınız anda hesaptan çıkmış olursunuz. Artık oyunu ilk indirdiğinizde gelen ekranla karşılaşırsınız. İsteğinize göre bu ekranda yer alan giriş işlemlerinden birisini seçerek oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz