Pubg Mobile Moonlight Mansion Şifresi

Pubg Mobile Moonlight Mansion Şifresi

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile’ın Cadılar Bayramı’na özel PUBG Mobile moonlight mansion şifresi oyuncuların ilgisini çekiyor. Tüm oyuncular etkinlik bitmeden bir moonlight mansion şifresi elde edip ödülleri kazanmak istiyor. Bu yazımızda PUBG Mobile oyunundaki moonlight mansion şifresinin ne olduğundan ve bu şifreyi nasıl elde edeceğinizden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Moonlight Mansion Şifresi Nedir? 

Moonlight mansion şifresi, PUBG Mobile’ın 2020 yılı cadılar bayramı için hazırlamış olduğu yeni bir etkinliğin ürünüdür. PUBG Mobile cadılar bayramı etkinliği kapsamında oyuna balkabağı sandıkları eklendi. Balkabağı sandıklarının bazıları üzerine tıklandığında açılırken bazıları şifrelidir.

PUBG Mobile moonlight mansion şifresi, yine cadılar bayramına özel hazırlanmış olan balkabağı sandıkları açıyor. Şifreli sandıklara moonlight mansion şifreleri girilince sandıkların içerisinden çeşitli hediyeler çıkıyor. Şifreli sandıklar moonlight mansion şifresi girilmeden asla açılmıyor.

PUBG Mobile Moonlight Mansion Şifresi Nasıl Elde Edilir?

Kilitli balkabağı sandığı şifresi olarak da bilinen moonlight mansion şifresi, çeşitli görevlerle ve etkinlikler sonucunda elde edilir. PUBG Mobile cadılar bayramına özel etkinlik görevlerini tamamlayarak moonlight mansion şifresi elde edebilirsiniz. 

Eğer Royale pass oyuncu değilseniz moonlight mansion şifresi veren görevlere erişemezsiniz. Moonlight mansion şifresini aşağıdaki adımları takip ederek de elde edebilirsiniz:

  • Öncelikle etkinlikten bir adet balkabağı elde edinin.
  • Ardından balkabağı şifresi olarak “PUBGMOBILE”, “pubgmobile”, “HALLOWEENPUBGMOBILE”, “halloweenpubgmobile” kodlarını sırasıyla deneyin.

Yukarıda yer alan şifreler yerli ve yabancı oyun forumlarından elde edilmiştir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz