PUBG Mobile Müşteri Hizmetleri Güncel

PUBG Mobile Müşteri Hizmetleri Güncel

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - PUBG

Siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda PUBG mobile müşteri hizmetleri güncel destek hattından bahsetmeye çalışacağız. Bilindiği üzere günümüz oyun piyasasında en çok tercih edilen oyunlardan biri PUBG’dir. Bu oyunda bazı zamanlarda sorunlar yaşayabiliyoruz. Dolayısıyla bazı dönemlerde de PUBG mobile müşteri hizmetleri güncel destek numaralarına ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu numaralara nasıl ulaşırım? Neler yapmam ve hangi yolları izlemem gerekiyor? Yazımızın devamını inceleyerek tüm bu bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Müşteri Hizmetleri

Arama motorları üzerinde sıklıkla karşılaştığımız bu PUBG Mobile müşteri hizmetleri numarası sorgulamaları her geçen gün artıyor. Bazı platformlarda kullanıcılara yanlış bilgiler verildiğini gördük. Ülkemizden oynayan oyuncuların PUBG canlı destek hattına numara vasıtasıyla ulaşmaları maalesef mümkün gözükmüyor. Biz oyun içi destek alabilmeniz için yapacağınız yolları listeledik. Bu adımları takip ederek sorunlarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz.

Pubg İletişim Çağrı Merkezi

Eğer PUBG oynarken bazı sorunlar ile karşılaşıyorsanız, PUBG iletişim çağrı merkezlerine şu şekilde ulaşabilirsiniz.

  • PUBG çağrı merkezine iletişim formu doldurarak ulaşmak için  adresine tıklayabilirsiniz.
  • PUBG iletişim çağrı merkezi için ise şirketin mail adresi [email protected] şeklindedir.
  • Oyun içerisinde destek konularına ulaşabilmek için sol alt kısımda bulunan ”customer service” ibaresine tıklamanız yeterlidir. 
  • Son olarak PUBG’nin Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki resmi hesapları ile iletişim sağlayabilirsiniz.

PUBG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yukarıda ki işlemleri kontrol ederek pubg müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz