PUBG Mobile Pepsi Kodu Nasıl Girilir?

PUBG Mobile Pepsi Kodu Nasıl Girilir?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile resmi Instagram hesabından Pepsi ile ortak bir projeye imza attıklarını ve PUBG Mobile Pepsi kodu kullanan oyuncuları ödüllerin beklediğini duyurdu. 

Haberi alan oyuncular Pepsi kodu ile neler kazanacaklarını ve Pepsi kodunu nasıl kullanacaklarını merak ediyorlar. Bu yazımızda sizler için bu soruların cevaplarını sunacağız. 

PUBG Mobile Pepsi Kodu Hangi Ödülleri Veriyor?

PUBG Mobile ve Pepsi ortak yapımı kampanyadan faydalanmak için Pepsi Max, Pepsi Twist veya Fruko Cool Lime ürünlerinden birini kullanmanız gerekiyor. 

Bu ürünlerin bulunduğu teneke kutuların açma halkalarında kod yer alıyor. Kodu giren oyuncular PUBG Mobile’da geçerli 10 UC kazanıyor.

PUBG Mobile Pepsi Kodu Nasıl Girilir?

Açma halkanızda yer alan Pepsi kodunu aşağıdaki adımları izleyerek kullanıp anında 10 UC kazanabilirsiniz. PUBG Mobile Pepsi kodu nasıl girilir adımları şu şekildedir: 

  • Açma halkasından çıkan kodu Kazandirio uygulamasında yer alan kampanya alanına girmeniz gerekir. 
  • Kampanya alanında sizden PUBG Mobile profil numaranız istenecektir; PUBG Mobile profil numaranız sağ üst profil sekmesinde yer alan 10 haneli numaradır. Bilgileri doldurduktan sonra 10 UC hesabınıza tanımlanır.
  • Kazandirio uygulaması kullanmıyorsanız kodu girmek için bir yöntem daha bulunuyor. Öncelikle bu bağlantıyı kullanarak ilgili web sitesine gidin. 
  • Ardından PUBG Mobile profil numaranızla birlikte Pepsi kodunuzu ilgili alanlara girin. 

Pepsi kodları yalnızca tek kullanımlıktır. Birden fazla koda sahipseniz hepsini girip çok fazla UC kazanabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz