PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Kapatma

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Kapatma

admin
18-03-2021 - Oyun - PUBG

İnsanlardan aldığınız hediyeler sayesinde PUBG Mobile’de popüler biri olabilirsiniz. Herkesin popülerliğinizi görmesini istemezseniz PUBG Mobile popülerlik gizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kapattıktan sonra diğer oyuncular 5 popülerlik sınıfından hangisinde olduğunuzu göremeyecektir.

Popülerlik birçok oyuncu için çok önemli bir duruma gelmiş haldedir. Oyun içerisinde başka oyunculardan hediye isteyerek popülerlik artırmaya çalışanlar bile vardır. Bu yazımızda popüler olduğu bilimesin isteyenler için PUBG Mobile popülerlik kapatma nasıl yapılır açıklayacağız.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

Birkaç basit adımı gerçekleştirerek kolayca popülerliğinizi gizleyebilirsiniz. Popülerlik gizlendikten sonra biri tarafından size ödül verildiğinde kimse göremez. Profilinize bakıp ne kadar popüler olduğunuzu inceleyemez.

PUBG Mobile popülerlik gizleme işlemi şu şekildedir:

 

  • PUBG Mobile lobisinde yer alan profil fotoğrafınıza tıklayın.
  • Açılacak olan sayfada yer alan ‘düzenle’ ifadesine tıklayın.
  • Sağ tarafta yer alan seçenekler listesinden ‘bağlantılar’ bölümüne tıklayın.
  • Burada iki şeyi kapatmanız gerekir. ‘Ayrıntılar’ ve ‘başkalarının bağlantıları görmesine izin ver’ seçeneklerini ‘kapat’ olarak işaretleyin.

Bu adımların doğru bir şekilde gerçekleştirdiyseniz popülerliğiniz kapanmış olacaktır. artık hiç kimse PUBG Mobile profilinize girip popülerliğinize bakamayacaktır.

PUBG Mobile Popülerlik Nedir?

PUBG Mobile popülerliğin tam olarak ne işe yaradığını bilmeniz, kapatma isteğinizin doğruluğunu gözden geçirmenize yarar. PUBG Mobile’de oyuncular birbirine hediye gönderebilmektedir. Size gelen hediyelere göre popülerlik sıralamasında ilerlersiniz. Popülerlikte ilerlemek rütbelerde geçişi kolaylaştırır. 

Rütbe bölümünde yer alan popülerlik sıralaması başlığından ne kadar popüler olduğunuzu görebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz