PUBG Mobile Yeni Araba: Coupe RB Hangi Haritada ve Nerede?

PUBG Mobile Yeni Araba: Coupe RB Hangi Haritada ve Nerede?

admin
10-05-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile yeni araba Coupe RB oyuna gelen son güncellemeyle dahil edildi. Adından çok fazla söz ettiren yeni araba oyundaki en hızlı araba olma özelliğini taşıyor. 150 km/s hız yapabilen spor arabayı herkes kullanmak istiyor.

Coupe RB’nin bu denli rağbet görmesinin tek sebebi yeni olmasından doğan heves değildir. Oyundaki en hızlı araba olduğu için kaçış açısından stratejik bir öneme sahiptir.

PUBG Mobile Yeni Araba: Coupe RB Hangi Haritada?

PUBG Mobile yeni araba olan Coupe RB yalnızca bir haritada gelmedi. Oyuna yeni eklenen bu araba birden fazla haritada karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile Coupe RB olan haritalar şu şekildedir:

  • Livik
  • Erangel
  • Sanhok
  • Miramar

Coupe RB iki kişilik bir araçtır. Takımlı oyunlarda kaçış için kullanacağınızda ikiye ayrılmanız gerekir. Her türlü bu arabaya sahip olmak stratejik üstünlük sağlamaktadır. Bu nedenle çekinmeden Coupe RB’yi tercih edebilirsiniz.

PUBG Mobile Yeni Araba: Coupe RB Hangi Nerede?

PUBG Mobile Coupe RB hangi haritada olduğundan bahsettik. Şimdi de yeni arabanın haritanın nerelerinde bulunduğundan bahsedelim. Coupe RB özellikle yol kenarlarında bulunur. Yol kenarlarının yanı sıra evlerin yanındaki garajlarda da arabaya rastlayabilirsiniz.

Arabanın haritada bulunduğu alanlar tam olarak belli değildir. Çünkü her maçta haritadaki yeri değişmektedir. Ancak yukarıda bahsettiğimiz yerler arabayı görme ihtimalinizin en yüksek olduğu yerlerdir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz