PUBG Mobile Yeni Harita Livik Özellikleri – 0.19.0

PUBG Mobile Yeni Harita Livik Özellikleri – 0.19.0

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG Mobile sevenlere mükemmel bir haber geldi, artık mobile ve tabletten oynayanlar için daha küçük bir battle royale haritası geliyor. Pubg mobile yeni harita Livik, daha küçük bir alana sahip ve daha kısa eşleşmelerle seri maçlar atılabilecek.

PUBG Mobile Yeni Harita Livik Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile yeni harita livik, 0.19 Güncellemesiyle birlikte 7 Temmuz tarihinde pubg mobile eklenmesi planlanıyor.PUBG Mobile Türkiye ekibinin paylaştığı tweet ;

PUBG Mobile Yeni Harita Livik Özellikleri - 0.9.0

Şirkete göre Livik’in büyük cazibesi, diğer PUBG haritalarından çok daha küçük olması ve oyuncuların 15 dakika içinde bir maçı tamamlamalarını sağlaması. Yalnızca mobil cihazlara yönelik harita 2km x 2km boyutlarındadır ve maç başına en fazla 52 oyuncu ile sınırlandırılacaktır. Deneyim mobil oyuncular için çok daha iyi olmalı, ancak PUBG Mobile ekibi Livik’in şu anda beta aşamasında olduğunu belirtiyor.

Livik, karlı dağlar, yeşil alanlar ve parlak çiçeklerle dolu bir Nordik haritası olarak tanımlanır. Harita, yakın dövüş için SMG P90 ve uzun menzilli kavgalar için MK 12 nişancı tüfeği de dahil olmak üzere, haritanın küçük doğasına uyarlanmış bazı özel silahlar getiriyor.

Benzer şekilde, Livik haritası kayalık manzaraya uygun özel bir araç getiriyor: Bir Canavar Kamyon. Gelecekteki bir güncellemede, PUBG Mobile oyuncuları ayrıca Deneysel Deneme Silah Kasalarının yeni simgeler ve isimler içeren özel silahlarla gelmesini bekleyebilirler. Bu silahlar normal varyantlarına kıyasla ‘biraz’ gelişmiş istatistikler içerecek.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz