PUBG Oyundan Atma Sorunu Çözüm

PUBG Oyundan Atma Sorunu Çözüm

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG oyundan atma sorunu, PUBG’ye erişmenizi engelleyen en büyük sorunlardan biridir. Sorun çözüme kavuşturulmadığı sürece oyuna giremezsiniz; girseniz bile maç başlamadan tekrardan oyundan atacaktır. 

Oyundan atma sorunu birçok kişide görülen yaygın bir sorundur. 

PUBG Oyundan Atma Sorunu Sebebi Nedir?

Oyundan atma sorununun sebebi PUBG’den kaynaklanabileceği gibi sizin cihazınızdan veya internetinizden de kaynaklanabilir. Oyundan atma sorunu genellikle internet bağlantısında oluşan yavaşlamalardan dolayı olur. 

PUBG’yi bilgisayardan oynuyorsanız bilgisayarınızın donanım özellikleri oyunu çalıştırmak için yetersiz kalabilir. Eğer mobil cihazlarda oynuyorsanız arka planda çok fazla uygulamayı açık bırakmak oyundan atma sorunu yaratabilir.

PUBG Oyundan Atma Sorunu Çözümü  

Oyundan atma sorunu çözülemeyecek bir sorun değildir. Bu sorunla karşılaştığınızda endişeye kapılmadan sizler için hazırladığımız çözüm yöntemlerini uygulayabilirsiniz. PUBG oyundan atma sorunu çözümü şu şekildedir:

  • Sorun internet hızının düşüklüğünden dolayı kaynaklanabilir. Eğer wi-fi kullanıyorsanız ağa bağlı diğer cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Herhangi bir dosya indiriyorsanız veya uygulamalarınızı güncelliyorsanız, bu işlemler bittikten sonra oyuna girmeyi denemelisiniz. 
  • PUBG oyununuz güncel değilse sizi oyundan atabilir. Oyunun son güncellemeye sahip olduğundan emin olun; eğer oyun güncel değilse güncelleyin. 
  • Bazen cihazınızı yeniden başlatmak sorunun çözümü için işe yarayabiliyor. 
  • Sorun yukarıdaki yöntemlere rağmen çözülmüyorsa oyunu silip yeniden kurabilirsiniz. Kurduğunuzda sorun büyük ihtimalle çözülmüş olacaktır. 

Tüm bu işlemlere rağmen sorununuz çözülmüyorsa, cihazınızın sistem özellikleri ile PUBG’nin sistem gereksinimlerini karşılaştırmalısınız. Bilgisayarınızın özellikleri daha iyiyse sorun muhtemelen PUBG’den kaynaklanıyordur ve oyun yönetimine ticket atarak sorununuzu çözmeleri talebinde bulunabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz