PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile

PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - PUBG

Battle Royale oyun türünün öncülerinden olan PUBG, mobil versiyonu ile birlikte bütün dünyada tanınan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler bir oyun haline gelmiştir. Oyun içerisinde Battle Pass ya da rastgele kozmetik eşyaların çıkacağı sandıklar oldukça popülerdir ve oyuncular tarafından sıklıkla satın alınan bu ürünler, PUBG’nin ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. PUBG premium sandık kuponu nasıl kullanılır bugün birlikte inceleyeceğiz.

PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

Oyun içinde belirli durumlarda verilen Premium sandık kuponu, ücretli sandık açılımlarında kozmetik eşyaların yanında tekrar ücretsiz sandık açılımı için de verilebilmekte, ayrıca oyun içinde belirli bir kozmetik ürüne sahip olduğunuzda ya da oyun içindeki başarımların bir kısmını tamamladığınızda başarımlar bölümünden alınabilir ve alındığında envanterinize otomatik olarak gelmektedir.

Premium sandık kuponunu kullanabilmek için lobideyken envanter bölümünü açarak sahip olduğunuz sandık ve benzeri ürünlerin yanında Premium sandık kuponlarınızı görebilirsiniz. Seçildiğinde gelen pencereden kullan seçeneğine dokunarak sandıklar bölümüne yönlendirilirsiniz. Ardından Premium sandığınızı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir süreliğine gelen özel sandık etkinliği ile birlikte oyunculara içerisinde farklı kozmetik seçeneklerin sunulduğu sandık oyuncuların beğenisine sunuldu.

PUBG Özel sandık Etkinliği

PUBG’de bulunan özel sandıklar bir ücret karşılığında açılabiliyor fakat çıkacak olan eşya tamamen şansa bağlı olarak rastgele bir şekilde size veriliyor. Premium sandık kuponu bir süre boyunca kullanılamayacak. Özel sandık etkinliğinin gelmesi ile birlikte kullanıma geçici olarak kapatılan Premium sandık kuponu, 21 Haziran itibarı ile tekrardan kullanıma açılacaktır. Sadece etkinlik süresince devre dışı bırakıldığı belirtilmektedir.

  • PUBG Yol Macerası
  • PUBG Mobile Silah Hasarları
  • PUBG Kabile Modu
  • PUBG Otomat makinesi nerede 
  • PUBG Miramar Harabeleri Nerede
  • PUBG Sanhok Tapınak Orman Macerası
  • PUBG Taarruz Tüfekleri
  • PUBG 14.Sezon Ne Zaman
  • PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz