PUBG Profil Resmi Bulanıklığı Düzeltme PUBG Mobile

PUBG Profil Resmi Bulanıklığı Düzeltme PUBG Mobile

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

PUBG profil resmi bulanıklığı son zamanlarda birçok oyun severin canını sıkmakta. Gelin, bu yazımızda bulanıklık sorununu nasıl çözebileceğimize birlikte göz atalım.

PUBG Profil Resmi Bulanıklığını Neden Olur?

Oyun oynarken görsel kalitesinde ciddi düşüşlerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Yalnızca profil fotoğraflarında değil oyunun kendisini oynarken de çözünürlükle ilgili sorunlarla karşılaşan bir sürü oyunsever var. 

Yetkililer tarafından net olarak yapılan bir açıklama olmasa da denenebilecek birkaç adım olduğu ortada. Bugün bu adımları birlikte deneyerek sorununuza çözüm bulmaya çalışacağız.

Adım Adım PUBG Bulanık Profil Resmi Düzeltmek

PUBG profil resmi bulanıklığını düzeltmek için aşağıdaki adımları uygulamayı deneyebilirsiniz.

  • Öncelikle telefonunuzun sisteminin güncel olduğuna emin olmalısınız. Eğer telefonunuz güncel değilse, telefonunuzun ayarlar kısmına giderek güncellemeleri kontrol etmeyi ve yüklemeyi unutmayın.
  • Aynı şekilde oyununuzun da gözden kaçan bir güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. İnternet bağlantısında yaşanan herhangi bir sıkıntıyla tamamlanmayan güncellemeyle karşılaşmasınız olası.

Oyuncuların ise bu sorunu çözebilmek için ürettiği bambaşka çözümler var. Hangisinin sizin için uygun olacağını ancak deneyerek bulabilirsiniz.

  • Bu sorunu yaşayan oyuncuların çoğu sorunun Facebook profil fotoğrafını yüklemekle alakalı olduğunu düşünüyor. 
  • Twitter’la giriş yapmış olan kullanıcıların ise bu şekilde bir sorun yaşamadığı belirtiliyor. Eğer hâlâ şansınız varsa Twitter hesabınızı bağlamayı deneyebilirsiniz.
  • Bir diğer görüş de Facebook profil fotoğrafınızı telefondan değil de bilgisayardan değiştirirseniz 24 saat içinde bu değişikliğin PUBG’ye de yansıyacağı ve bulanıklık sorununun çözüleceği yönünde.

Son önerimiz de şu şekilde:

  • Önce PUBG’den çıkış yapmanız gerekiyor. 
  • Sonra Facebook’a gidip profil fotoğrafınızı değiştirin. Tekrardan PUBG’yi açtığınızda ziyaretçi ya da kullanıcı olarak giriş yapabileceğiniz ekranla karşılaşacaksınız. Burada sağ tarafta gördüğünüz repair seçeneğine tıklamanız gerekiyor. 
  • Sonrasında oyunu yeniden başlatın ve son olarak oyuna kendi hesabınızla giriş yapın.

Umarız bu çözümlerden bir tanesi sizin oyununuza uyumlu olur. Keyifli oyunlar!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz